Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smart Battery Charger GFC Energy - warto?


Recommended Posts

Moim zdaniem nie warto, tak samo jak nie warto brać podróbek Imaxa B6, może mnie ktoś shejtuje ale, miałem Imaxa B6, przeładowywał mi LiPo. Testowałem kilka razy Turnigy Accucel i spisały się bardzo dobrze, teraz mam VistaPower i jestem z niej zadowolony.

Na dzień dobry ta ładowarka z GFC nie ma możliwości rozładowywania pakietów. O ile LiPo nie trzeba rozładowywać to do NiMh, NiCd się średnio nada.

Na początek kup sobie do LiPo zwykła ładowarkę do pakietów 2S i 3S. Też się sprawdzają.

Link to post
Share on other sites

To, że news na wmasg pojawił się 2 dni temu, nie oznacza, że ładowarka jest dostępna od 2 dni...

Bo jest dostępna od 2 miesięcy...

 

 

IMHO nie warto w kontekście niewiele wyższej ceny imaxów, redoxów, accucelli, etc.

Natomiast jeśli ktoś miałby głupi pomysł kupować jakiegoś batimexa, czy coś podobnego, to to GFC wydaje się być o wiele rozsądniejszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Pytasz o opinię na temat ładowarki, która na rynku pojawiła się dwa dni temu....litości...

Nie każdy siedzi w bieżących sprawach sprzętowtch - nie potrzebowałem ładowarki to się tym temetem nie interesowałem, a na necie nie znalazłem żadnego info o tej ładowarce.

 

A teraz jeszcze jedno pytanie dla pewności: czy do zestawu Redox Alfa + zasilacz i taka przejściówka ( http://gunfire.pl/pr...amiya-duza.html ) jeszcze jest mo coś potrzebne żeby spokojnie ładować lipo (lipo z fabryczną końcówką tamiya)?

Edited by Kaps
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...