Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamowienie zbiorowe evike.com


Recommended Posts

Wiele osób wyraziło chęć zamówienia zbiorowego z evike.com.

 

W związku z tym że wysyłka z USA z tego sklepu jest droga, postanowiłem że pociągniemy sobie rzeczy paczką morską.

 

Zasady:

1. Pierwsza i najważniejsza, jeśli nie zgadzasz się na poniższe warunki nie przyjmę Twojego zamówienia.

 

2. Koszty

Zamawiamy zbiorowo, koszt wysyłki w USA to około 4-5$ za kg, to samo jeśli chodzi o koszt wysyłki do PL.

Moja prowizja to 5%

Przykład:

Karabin, waży około 5kg to znaczy że jego cenę w USD bierzesz, dodajesz 25$ i dodajesz do tego ~25$ kosztów wysyłki do PL.

Mnożysz to razy kurs USD (link poniżej) i razy 1.05. Wtedy masz oszacowane +- koszty.

Do tego dojdzie cło i vat, które spróbujemy zaniżyć. Cło i VAT liczymy od KWOTY Z WYSYŁKĄ.

Kurs walut, srzpedaż, dewizy:

http://indywidualni.bzwbk.pl/przewodniki/kursy-walut/kursy-walut-dewizy-bank-zachodni-wbk-przewodnik.html

 

3. Terminy

Dziś jest 12 grudnia. Do 20 stycznia przyjmuję zamówienia.

 

Do 24 stycznia masz wyliczenie dokładne na poczcie.

 

Do 29 stycznia czekam na kasę, potem wylatujesz z zamówienia.

Przelewy błyskawiczne realizujemy przez stronę: https://bluecash.pl/

 

Paczka będzie w Polsce na przełomie lutego i marca.

 

Na czas umieszczony powyżej należy patrzeć z przymrużeniem oka, jeśli wybuchnie wulkan jak miało to miejsce w 2010 roku podróż paczki będzie BARDZO OPÓŹNIONA, nawet o kilka miesięcy (w 2010roku akurat jak zamawialiśmy wybuchł ten wulkan w okolicy 10 kwietnia, przez co całość trwała naprawdę długo). Nie ma możliwości wtedy zwrotu pieniędzy, bo nie mam ich ja, nie ma ich sklep, bo są w naszym towarze, a naturalne kataklizmy to rzecz która może przytrafić się w każdej chwili. Jest to tylko 1 z wielu czynników który może znacznie wydłużyć podróż całej paczki. Zamówienia realizowałem już z 6 razy, i tylko raz zdarzyło się takie opóźnienie, ale chcę by wszystko było jasne dla każdego że coś takiego MOŻE wystąpić.

Po otrzymaniu informacji o tym że paczka jest wysłana zgłaszam się do osób zamawiających po dopłatę na poczet cła i podatków (o wysokości pisałem wcześniej)

 

4. Informacje ogólne

O każdej zmianie będę informował na bieżąco osoby bezpośrednio zainteresowane. Proszę nie pytać codziennie gdzie paczka-jestem online cały dzień via smartfon więc jak tylko coś się zmieni będziecie poinformowani. Każdy dostanie tracking paczki.

 

Najlepiej wszystkie pytania zadawać na gg/email, listę opatrzoną takim tematem:

 

Evike.com zbiorówka – Nick z forum

Wszelkie pytania proszę kierować na mail (kosmokillah@gmail.com), na bieżąco będę się starał odpowiadać na pytania jeśli uznam je za ważne wrzucę w pkt. FAQ

 

Prośby o wyceny proszę kierować na gg.

 

5. Zamówienie

Składamy poprzez wypisanie maila ze strony http://zakupyusa.tdcg.pl - zamówienie morskie wraz z linkami.

 

FAQ

1. Co jeśli mojego przedmiotu nie będzie w paczce?

ODP: Ja staram się za wszelką cenę wydusić od sklepu wpierw dosłanie przedmiotu, potem proszę o zwrot pieniędzy, zawsze dosyła albo osobno albo z kolejnym zamówieniem. Jeśli przedmiotu nie będzie w sklepie to wysyłam info z prośbą o wymianę.

 

2. Reklamacje i gwarancja?

ODP: Jest to sklep w USA, więc jakakolwiek gwarancja lub reklamacja wiąże się z ogromnymi kosztami wysyłki. Oczywiście jeśli wina będzie po stronie sklepu, to będę się starał z Nimi negocjować coś, jednak nie wiem z jakim skutkiem. Dotychczas wszystkie braki, czy inne problemy ze sklepem rozwiązywane były pokojowo.

 

———–

Jeśli komuś nie odpowiadają warunki proszę nie zamawiać. Raczej nie będę udzielał odpowiedzi na forum.

Koszta wysyłki w Polsce wg cennika Poczty Polskiej lub kuriera zamawianego przez stronkę www.sendit.pl lub każdego innego jakiego sobie zażyczycie. Jeśli koszt wysyłki przekroczy 20zł to warto pobawić się w kuriera.

Odbiór osobisty możliwy w Warszawie.

 

Kontakt:

kosmokillah@gmail.com

gg: 1768362

skype: kosmo_killah -wpierw napisz na gg żebym go załączył

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...