Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa do PJ25 Carbine


Recommended Posts

Jak dla mnie, ciężki wybór :D. JBU 6.01 mam i jest świetna w replice 410FPS, wyśmienite skupienie i powiększenie zasięgu. JBU Kuan polecają moi znajomi z replikami po 460FPS, sam widzę bardzo dobry efekt po tych lufach. O Guarderze nie mam zdania.

Link to post
Share on other sites

Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na preckę ? Max 100zł, 150zł ?

 

Jako że miałem mnóstwo precek w różnych replikach różnych konfiguracjach to od siebie dodam że:

JBU to aluminium które się wyciera, wyciera też kulki pozostawiając osad na wewnętrznej części lufy. Wpływa to drastycznie na zasięg i skupienie. Pozbyłem się czym prędzej.

Madbull z powłoka teflonową też lubi się wytrzeć, aczkolwiek bywają dobre sztuki.

Guarder to mosiądz który się nie wyciera za szybko. Jeśli już chcesz kupować pół-precki to zacznij od Systemy/Guardera właśnie dlatego iż są wykonane z mosiądzu.

Na twoim miejscu wstrzymałbym się z zakupem aż dozbierasz sobie na minimum promyka skoro masz PJ25.

Mniemam że wystrzelałeś już pierdyliard kulek na stockowej lufie, więc jeszcze kilka-kilkanaście tyś kulek nie zrobi Ci różnicy do czasu aż odłożysz kasiorę na Promyka.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...