Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa Guardera czy Systemy?


Recommended Posts

No faktycznie dobra i niedroga lufa to Prometheus. Ludzie wyjdźcie z domów, zobaczcie z czym inni biegają i jak się spisują ich giwery a potem polecajcie. Nie trzeba wcale Promyka aby mieć celną giwerę. Co będzie gdy już wszyscy będą mieli je pomontowane? PDI rulez?

Link to post
Share on other sites

Szczerze-Promyk to dobra i niedroga lufa, biorąc pod uwagę kryterium cena/jakość. Zwłaszcza że przebieg rośnie, a lufa promyka strzela bez zmian, w punkt, a kulki lecą stabilnie, czego o lufach guardera, jbu czy madbulla nie można powiedzieć (po roku niezbyt intensywnego strzelania rozrzut z takiej lufy jest porównywalny do stockowej), ale tego piewcy castorurek już nie piszą, bo nawet przed samymi sobą nie są w stanie przyznać, że wywalili kasę w błoto. To kwestia pewnej dziwacznej mentalności, która łączy najgorsze cechy homosovieticusa i konsumpcjonisty-ja się znam na biznesach i mnie nikt nie orżnie i nie wytłumaczy że można inaczej z "muszę spełnić swój kaprys, mieć teraz, zaraz, natychmiast, więc kupuję tanio, bo oszczędzanie jest dla frajerów"

A co będzie jak wszyscy będą strzelać z luf Prometheusa, chyba nie zdradzę żadnej tajemnicy pisząc, że od tego siusiak nie rośnie ;).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...