Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozmiar Butów desantowca


Recommended Posts

dokładnie chodzi mi o nie pełną podeszwę z wolnymi przestrzeniami w sobie :D takie po prostu kratki perfidne porobione i w poprzednich butach miałem właśnie taką kratke w którą wbijała mi sie stopa i mnie obcierało :D heh ( wiem księżniczka jestem) ale płace i wymagam heh :D

Link to post
Share on other sites

Z mojego doświadczenia polecam:

- http://armyworld.pl/...I-Gatunek-.html praktycznie nieprzemakalne, niemal nie do zdarcia, wygodne, jedyna wada to nie najlepsze trzymanie podeszwy na śliskim podłożu,

- http://www.specshop....E-POR_-_118-742 lekkie, bardzo wygodne, trwałe, wada nie najlepsza nieprzemakalność.

 

Ps

Nie kupuj Gromów na Allegro, co prawda tańsze ale bardzo często są to ordynarne podróby, które rozlecą Ci się po 1-2 sezonach.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Stachuu, HellMaker666 dobrze Ci mówi: od desantów z dala! Twoje stopy będą Ci wdzięczne.

 

A "kratką" to Ty wyraźnie nazywasz wzór protektora na podeszwie. Ścieralność nie zależy od wzoru podeszwy, tylko od materiału, z którego jest zrobiona. Jak pójdziesz w butach na miękkim Vibramie (albo podobnej miękkiej gumie) na twarde podłoże - skały, beton, asfalt - to się będą ścierać. Za to w terenie są lepsze.

 

Ja w moich Lowach po 2 latach kazałem wymienić podeszwę. Bo starłem, w codziennym użyciu na mieście. Normalna sprawa.

Link to post
Share on other sites

Stachu, ja inaczej zrozumiałem tę "kratkę", chodzi Ci zapewne o podeszwy, które mają cienki spód i boki a w środku wypełnione są kratownicą z gównianego PCW. Nie zaglądałem do środka podeszwy GROM-ów ani HAIX-ów, ale biorąc pod uwagę, że te z którymi miałem styczność wytrzymują już co najmniej 3-4 lata to na pewno są to zelówki "lite".

 

Ps

Przymierzam się do zakupu Z007, jutro będę je przymierzał, jeśli mi przypadną do gustu i stopy, opiszę pierwsze wrażenia.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...