Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.041 vs. CM.125


Recommended Posts

Zdecydowanie CM.041 + LiPo 7,4v i ładowarka do tego. Posiadam tą replikę i stockowy akumulatorek padł mi po miesiącu używania (ładowany według wzoru na stockowej ładowarce). Na LiPo 11,1v (repilka jest po tuningu) śmiga mi już 2 lata, także kupuj baterię LiPo 7,4v , do stockowej pasuje aż miło, a i ROF będzie dużo wyższy niż przy stockowej baterii.

 

Uprzedzając pytanie: Nie, nic nie pęknie na takiej baterii, Gearbox jak na v2 jest dosyć wytrzymały.

Link to post
Share on other sites
Gearbox jak na v2 jest dosyć wytrzymały.

:hahaha:

Nie no ale na serio nic nie powinno się z nim stać, przy użyciu w granicach rozsądku (krótkie serie, unikanie strzelania przy niskich temperaturach).

Dodaj do listy potrzebnych rzeczy gumkę hop-up: najlepiej zieloną G&G, lub SYSTEMĘ. Nie jest to drogi dodatek, a efekt będzie znaczący.

Link to post
Share on other sites

Do ładowarek LiPo potrzebna jest specjalna ładowarka mogąca je ładować.

Osobiście polecam ładowarkę IMAX b6, i jej klony jak Powerbean MAJOR (moja), Turnigy Accucell 6, Redox ALPHA itd.. Są one uniwersalne, i naładują każdy pakiet airsoftowy, czy to niklowy, czy to litowy, a ponadto oferują możliwość szybkiego ładowania, i konserwacji baterii by służyły dłużej.

Edited by Tomek P-ń
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...