Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wz.93 całoroczny w lato i kombinacje umundurowania


Recommended Posts

Cześć forumowicze!

Mam takie dosyć prozaiczne pytanie. Czy w 'wuzecie' całorocznej nie będzie mi za ciepło jak bym chciał chodzić w niej w lato? Nie nosiłem wcześniej, ale skoro jest "zimowa" to wydaje mi się, że do cieniutkich to raczej nie należy.

Jeszcze jedno pytanie też mi się nasuwa, czy mundur wz93 + kamizelka i ochraniacze (woodland/olive) jakoś razem wyglądają i działają w terenie? Oczywiście, ASG to nie jest wybieg dla modelek, tylko "prawdziwa wojna" (XD), ale jestem ciekawy czy to razem jakoś się fajnie komponuje. Ktoś widział powyższe kompozycje? U wujka Gugla ciężko znaleźć :/

Link to post
Share on other sites
. Czy w 'wuzecie' całorocznej nie będzie mi za ciepło jak bym chciał chodzić w niej w lato?
Będzie ciepło, a jak spadnie deszcz to prędko nie wyschnie :P Ogólnie lepiej zainwestować w ripstop. Od siebie jednak polecam komplet z Currahee jak masz trochę więcej kasy.

 

Jeszcze jedno pytanie też mi się nasuwa, czy mundur wz93 + kamizelka i ochraniacze (woodland/olive) jakoś razem wyglądają i działają w terenie?
Słabo szukasz. Tak, wygląda i działa to.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...