Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka komora hop up do m4 od isc lub czy da się naprawić coś


Recommended Posts

Witam, mam problem z komorą w ramce na zdjęciu niżej zaznaczyłem co jest powodem problemu

że tak nazwę, jeden z tych "płatków" ułamał mi się, czy teraz nachodzi mnie pytanie czy dać kropelką chodź to i słaby pomysł. Czy też kupić nową komorę

 

 

Qvltg-VVRXGl.jpg?v=2

 

 

 

Jeśli już kupować komorę to może być taka?

http://gunfire.pl/pr...p-Up-do-M4.html

 

Ja obecnie w swojej replice mam taką komorę jakby, komuś się nie chciało zerknąć w google jak to wygląda

 

 

DSC_8751.jpg

5ccccce21d4198424673202a681405f7.jpg

 

 

 

proszę o dogodne przykłady jakie komory polecacie w sensie cen, bo bida piszczy :{

Link to post
Share on other sites

Do ICS'a pasuje tylko komora ICS'a.

Klejenie jest krótkotrwałe.

 

PRzeróbka komory jest ciężka. Raz że jest sporo pracy przy przeróbce komory TM aby ta pasowała do ICS'a, to jeszcze nie zawsze się to udaje.

Na początek ten parapet kwadratowy trzeba całkiem zeszlifować aby komin komory wyglądał dokładnie tak jak w ICS'ie to jeszcze trzeba ten komin przedłużać (2 do 3mm)

Następna sprawa to pokrętło regulacji będzie nachodziło na przód szkieletu ICS's i też trzeba go przerabiać.

Następnie góra komory tam gdzie chowa się ramię dystansera również należy zeszlifować aby złożyć korpus górny z dolnym.

Mam nadzieję że Cię nie zraziłem tym wszystkim. Życzę powodzenia :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

To postrzelane :D

Jak pisałeś, że krótkotrwałe jest klejenie to jak będę potrzebował skleję postrzela może chwilę i tak w tym miesiącu nie planuję wypadwó na strzelanki.

Zbieram pieniążek na nową komorę. Jak piszesz, że muszę aż tyle (bawić się) przerabiać to ja dziękuje :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...