Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nieszczelność gearboxa i hopka- co dalej?


Recommended Posts

Ta szklana kula to "przyrząd" do przepowiadania przyszłości/czytania teraźniejszości, nie Twoja replika.

 

Popróbuj trików z dociśnięciem komory do gearboxa, na przykład wstaw sprężynę na lufę, by dociskała komorę do gearboxa lub wciśnij jakiś kawałek drewna/plastiku.

Link to post
Share on other sites

A to nie jest czasem sprawa ułożenia/zamontowania gumki hopa vs dysza? Przecież układ pneumatyczny doszczelnia sie nie na krawędziach gb i komory ale na styku gumka-dysza... Samo dopchniecie komory może pomóc,ale wcale nie musi, bo jak gumka jest albo wywynieta albo za mocno naciągnieta na lufę to nic z dociśnięcia komory nie będzie...

Sprawdź najpierw czy masz dyszę szczelną względem głowicy cylindra. Potem przydało by się zajrzeć dokąd dysza dojeżdża w hopie w momencie strzału. Może wymiana samej gumki (nie sa z NASA)zdziała cuda... Albo dyszę doszczelniona ale ciut dłuższą dokupić...

Wszystko w Twoich rękach...

Link to post
Share on other sites

Klocek "L" jest wsadzony. Dysza w pozycji najbardziej wysuniętej jest cała widoczna w hopku. Zastanawiam się nad wymianą gumki, bo zdarzyło się, że dwie kulki wchodzą do komory, i dysza nie może ich przepchnąć, bo prawdopodobnie zacinają się na gumce. Z okolic dystansera wystaje kawałek gumki. Czy spiłowanie go pomoże?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli dobrze pamiętam opinie o czarnej G&G to były głównie neutralne lub niepochlebne.

 

A'propos wymiany - wyjdziesz na tym mocno stratny. Wymieniasz znośną replikę na replikę słabą, do tego plastikową w takim układzie :P.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie- za moje RK-02 dałem 300, remont + gumka 110 = 410. Jak znajomy da 600 za replike z wszystkim co do niej mam (2 magi, lipol, ładowarka) to mi nawet trochę zarobku wyjdzie :) Poza tym- wolę M4, a nie mam pieniędzy na emkę full metal, więc będzie to zakup na raty. Z resztą, z bronią obchodzę się nadzwyczaj delikatnie- body to nie problem ;)

 

Sama emka ma bebechy jak wersja full metal, więc będzie gut.

Link to post
Share on other sites

Jak wezmę te 600 to będę miał łącznie 800 na zakup samej repliki i ew. batki.

 

Czy oprócz body w tej emce ( http://m-gunfire.iai-shop.com/product-pol-1152197992-Replika-karabinka-CM16-Carbine.html ) jest coś nie tak? Jeżeli nie, to plan jest taki- tuning zew. na później.

 

Poza tym- wie ktoś, czy na chwycie transportowym/celowniku przeziernikowym można zamontować ACOG-a lub jakieś koli?

Link to post
Share on other sites

800zł i chcesz kupić miernotę? No coś tu jest nieteges.

 

http://jarmix-militaria.pl/p/173/6871/replika-karabinka-specna-arms-sa-a02-seria-m4-m16-hk416-repliki-elektryczne-air-soft-gun.html

 

Jest temat o replikach Specna Arms, ich repliki mają w większość pozytywne opinie, dodatkowo miałem okazję z niej troszkę postrzelać i pomacać. Bije G&G z serii Combat Machine na głowę. W dodatku masz na start akumulator wraz z ładowarką. I wciąż masz pieniądze na zakup lepszego akumulatora, w przypadku Li-Po to już niestety pieniędzy zabraknie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...