Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G27 [GALAXY]


Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danonek, jeśli ten filmik nakręcony przy użyciu stockowej baterii, to jest OK, nie szukaj niczego lepszego na początek (mówię o batce), szkoda wydać pieniądze. Pamiętaj tylko o prawidłowym rozładowaniu i naładowaniu baterii. Od "zarania dziejów" do tej pory używam wyłącznie NiMh i nie "krzywduję" sobie... :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Chodziło mu o pochodne "standardowych" Lipoli - LiFePO4, czyli tak zwane żelazówki...

 

Teraz to z Ciebie ""

 

Dla wyjaśnienia - LiFePO4 występuje w fajnych stickach, mieszczących się właśnie AK'aczach. Sam nie posiadam AK ale wiem że wielu ma problem z dorwaniem Lipo z porządnymi parametrami a mieszczącymi się po deklem AK. Batki LiFePO4 rozwiązują ten problem.

 

Skoro znajdziesz batke LifePo4 9,6 to jesteś hardcorem.Napisał Lipo chyba że nie umiesz czytać.W ogóle po co piszesz o batkach pod dekiel jak nie ma innego AK od galaxy .Bateria jest w kolbie a ta kolba jest pojemna upchniesz tam na prawdę dobrego 7,4.Więc nie filozofuj tutaj.

Link to post
Share on other sites

Skoro znajdziesz batke LifePo4 9,6 to jesteś hardcorem.

 

Kolejny cwaniaczek który gdzieś coś usłyszał i powtarza w ciemno zgrywając alfę i omegę !

 

Wysil się i wpisz sobie w google - jak nie potrafisz tego bo jakiś kolega nie powiedział jak to zrobić to proszę - masz:

http://www.alibaba.c...o4-battery.html

 

Korzystałem z takich baterii jak Ty jeszcze biegałeś po podwórku z patykiem i krzyczałeś do kolegów "tra-ta-ta".

 

Jak widzisz, jestem HARD CORE'M...

 

Czy na lipo 7.4 będe mieć większy rof jak na stockowej?

Tak, choć zależy to od C tego lipola, ale można przyjąć że nawet 15C będzie miało lepszy rof i reakcję na spust.

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites

Padako, lepiej LiPO, czy LiFePO? Czy jeśli mam w miarę dobre (jak na moje potrzeby) LiPO to nie opłaca się wymieniać?

 

ed: w sumie to offtop za co przepraszam, ale jakoś tak mi się napisało. Opcji usunięcia posta nie widzę (może żem jest ślepy).

Edited by 14100715
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj miałem małe problemy. Czasami replika nie chce strzelać na auto, przestawienie na safe i auto naprawia problem, lecz nie zawsze. Ogólnie mogę polecić, jak za tę pieniądze myślę, że jest ok :icon_smile:

Selektor się blokuje? Cóż, ja nie mam jak na razie takiego problemu. A ta wajcha od selektora, dobrze ją ustawiasz?

Link to post
Share on other sites
http://wmasg.pl/pl/armoury/show/92286 Sugerowałem się tym artykułem.Nie ważne,Problem z auto to wina raczej kostki stykowej lub przerywacza.Ale gdy przełączysz na Auto to jest zero reakcji??Ja miałem w giecie od nowości problem że czasami po prostu nie było semi zero reakcji na auto i na semi i znowu jest to częste przynajmniej u mnie.Pamiętaj że do batki Lipo musisz kupić ładowarkę najtańsze są po 40 zł ale lepiej zainwestuj w Redoxa alpha v2 lub imaxa B6 7,4 25C 2200Mah będzie dla cb idealnie i na pewno zwiększy Ci Rofa.Duża pojemność da ci to że batka tak szybko nie będzie tracić napięcia.
Link to post
Share on other sites

No i niestety - promocja się skończyła. Teraz replika kosztuje 367,45zł. ;)

Ktoś tu mówił że galaxy jednak mogło zmienić gb, nie sądzę - silnik ma ten sam. Danonek, ja takiego problemu jak na razie nie mam, zresztą i tak zawsze gram na semi, więc auto to najmniejszy problem.

Link to post
Share on other sites

Co do niedziałającego trybu auto - u mnie pomogło po prostu ustawienie selektora trochę ponad wgłębieniem w body (element popychający kostkę stykową się blokuje o przerywacz i powstaje ten charakterystyczny dźwięk kliknięcia). Już raz miałem taką sytuację, że podczas strzelanki zablokował mi się w ten sposób spust ale zwykłe zmienienie trybu ognia nie pomagało i musiałem rozkręcić gb i skręcić (na razie działa).

Link to post
Share on other sites

Tak, tą przypadłość z niedziałającym auto mają chyba wszystkie G27 - u mnie też to występuje, ale podobnie jak u danonka wystarcza pomachanie selektorem ;) . Co do kwestii magazynka, w którym tną się kulki - jak na razie żadnej zacinki, a strzelałem Rockets'ami 0,25g.

Link to post
Share on other sites

Tak, tą przypadłość z niedziałającym auto mają chyba wszystkie G27 - u mnie też to występuje, ale podobnie jak u danonka wystarcza pomachanie selektorem :icon_wink: . Co do kwestii magazynka, w którym tną się kulki - jak na razie żadnej zacinki, a strzelałem Rockets'ami 0,25g.

Ja mam jakieś pechowe kulki :x Kolega do swego maga wsypał gdzie mu się nie tną PJ - też się tną, wsypuje swoje i jadą! Muszę kulki kupić... Co do selektora, również na auto czasem nie chce strzelić, ale to nie problem - pomachamy i działa cacy. Zadziwia mnie tutaj akumulator stockowy, jak na stockowy trzyma długo :o Gdyby nie obecna temperatura trzymał by i jeszcze. Po 4h na słowo koniec, padł mi akumulator. :D Gdy nabrał pokojowej temperatury - strzela jak by akumulator był w połowie pełny... Na lato będzie cacy :)

Link to post
Share on other sites

Co do selektora, również na auto czasem nie chce strzelić, ale to nie problem - pomachamy i działa cacy.

Przy spokojnej rozgrywce może to i nie jest problem, ale spróbuj pomachać selektorem w AK (a to prawie na pewno wymaga oderwania palca od spustu), gdy musisz strzelać teraz bo inaczej Ty oberwiesz kulkę.

Link to post
Share on other sites

Przy spokojnej rozgrywce może to i nie jest problem, ale spróbuj pomachać selektorem w AK (a to prawie na pewno wymaga oderwania palca od spustu), gdy musisz strzelać teraz bo inaczej Ty oberwiesz kulkę.

Gramy zawsze semi, więc nie stanowi to dla mnie problemu. Po za tym w cymie też potrafi zaciąć się selektor, więc ?

Link to post
Share on other sites

Gramy zawsze semi, więc nie stanowi to dla mnie problemu. Po za tym w cymie też potrafi zaciąć się selektor, więc ?

Więc to nadal problem (pomijam to, że Wy gracie na semi). To, że w Cymie potrafi się zaciąć selektor (czego jeszcze nie widziałem w mojej ekipie - zdarzało się by pojedyńczy nie działał, ale to mniejszy problem niż niedziałający auto*) nie sprawia, że w innych replikach taka przypadłość nie jest problemem i z całą pewnością tego nie usprawiedliwia - co najwyżej sprawia, że Cyma pod tym względem nie jest lepsza.

* Zacięcie auto to większy problem bo na pojedyńczym nie strzelimy jak na auto - można szybko wciskać i puszczać spust, ale nie osiągniemy takiej szybkostrzelności jak na auto. Natomiast mimo zacięcia pojedyńczego trybu ognia wprawiony strzelec może symulować ten tryb strzelając na trybie auto - wystarczy wcisnąć i szybko puścić spust.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...