Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G27 [GALAXY]


Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marekmac, trochę wyolbrzymiasz sprawę.

Co innego gdyby auto faktycznie nie działało, ale wystarczy dać selektor trochę wyżej i już działa, lub ustawić na safe i potem auto.

Dokładnie. A po za tym daj nam trochę czasu, moja replika po 2 strzelance już tak jest przeorana że gdybym miał ją teraz zwracać to wątpię by to przyjęli. Może się ten selektor wyrobi, nie wiem. Pożyjemy - zobaczymy :icon_wink:

 

 

Popamiętacie słowa Marka jeszcze, jak wam się zatnie w ważnym momencie replika. Mi co najwyżej kończyły się kulki w lowach.

Marek nie wyolbrzymia niczego tutaj. Jeśli cięcie auto w replikach występuje tak masowo, to jest to znaczna wada.

Wszystko jest do zrobienia :) Nie widzę większego problemu by to naprawić, więc po co ta dyskusja?

Edited by karaluch8
Link to post
Share on other sites

No cóż uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji, a mogły powstać podczas transportu przesyłki. Chyba to już drugi przypadek uszkodzeń mechanicznych w tej replice, więc jak na taki krótki okres jej istnienia na rynku, świadczy to o "jakości" gównolitu z jakiego jest zrobiona... :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

A mam pytanko każdy kto zamówił G27 z Gunfire miiał w zestawie dołączone zaświadczzenie z mierzonym FPS przez nich? Bo ja takiego czegoś nie mam ,a na dodatek przyszła mi Ona połamana... A na gwarancję wysłałem to powiedzieli ,że to JA zrobiłem ,a nie Oni...

Tak, sam ich prosiłem by sprawdzili ją przed wysyłką.

 

No cóż uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji, a mogły powstać podczas transportu przesyłki. Chyba to już drugi przypadek uszkodzeń mechanicznych w tej replice, więc jak na taki krótki okres jej istnienia na rynku, świadczy to o "jakości" gównolitu z jakiego jest zrobiona... :icon_confused:

Czy ja wiem czy jest z gównolitu, moja po przeoraniu na razie całaaa : P

Link to post
Share on other sites

Widziałem już tę replikę, macałem i nie jest warta 3 stów, a żadnego 'ciorania' i 'orania' nie wytrzyma w niej nic poza deklem, lufą zewnętrzną i wyciorem (chyba, że go się spróbuje wygiąć, bo wtedy i on da dupy).

 

 

 

Skończcie pyskówki i osobiste wycieczki - Seger

Edited by seger
Bo chamstwo się pcha na salony
Link to post
Share on other sites

Cyma 028 wydaje się być wytrzymalsza od tej repliki. Materiał z jakiego wykonana jest Cymka to gównolit. Skoro G27 ma coś gorszego to może rzeczywiście nie jest z gównolitu tylko z czegoś gorszego...

W każdym razie, wyżej cenie sobie zdanie Lesia nt. wytrzymałości tej repliki. Jest bardziej doświadczony i wątpie by się mylił.

 

Marekmac, trochę wyolbrzymiasz sprawę.

Co innego gdyby auto faktycznie nie działało, ale wystarczy dać selektor trochę wyżej i już działa, lub ustawić na safe i potem auto.

Stańmy naprzeciw siebie. Odległość 20 metrów, obaj ustawmy na auto i na trzy, cztery strzelamy do siebie. Przeprowadźmy 20 takich testów i zobaczmy ile wygram bo Tobie zatnie się tryb auto i gdy ja będę słał kulki to Ty będziesz machał selektorem. Aha, żeby nie było, że posiadam jakąś mega wypas replikę - mam Cm 028, kulki - 0,25g G&G, gumka - przezroczysty Guarder, batka - narazie mogę pożyczyć nimha 8,4v, ale za parę dni będę miał lipo 7,4v, reszta stock (poza brakiem kolby).

Link to post
Share on other sites

Koledzy, szkoda wiatru, nie przekonacie Danonka.

Miałem kolegę, który jeździł Trabantem i twierdził że jest lepszy od Zastawy 750 (Fiata 600), więc nie ma się o co spierać. Namówi kilku nowicjuszy na zakup tego shitu, to Go "oplują", taki będzie efekt...

Link to post
Share on other sites

Dobra, skończcie to... Sam podzielam to że wziąłbym jednak cymę, jednak kupiłem to i jak na razie mi wystarcza.

 

 

edit: 220zł to nie majątek, jak coś padnie to nie będę żałował :icon_wink: Jednak odradzam, jak macie dyszkę więcej dać to weźcie cyme, w promocji jeszcze to się opłaciło, ale tak to polecam cyme, jest po prostu sprawdzona przez wszystkich.

Edited by karaluch8
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie powiedziałem, że cm 028 jest lepsza. Po promocji na 100% wybrałbym cymę, bo cymka to sprawdzony sprzęt :)

Proponuje zakończyć temat nad wyższościami cyny nad galaxiakiem, bo nie po to powstał ten temat.

Poza tym trzeszczącym plastikiem i selektorem ognia za 220 zł mogę polecić, za 370 patrząc na opinie i nimi się sugerując już wiemy, że cymka jest lepsza. Najbardziej zawiódł mnie chyba zasięg bez hopa, agm 003 sieje dalej, g27 jest za to celniejsza.

Link to post
Share on other sites

ale co to w ogóle za wymysły, 'zasięg bez hopa'? czego to dowodzi?

To że elektryk bez hopka nie bardzo leci. A w pompce na zerowym hopie i tak wystaje cycek więc jest już podkręcana. Ot cała historia.

 

 

edit: I skończcie już pisać jak to nie leci. Zabawka za 220zł na początek, a później zaczniemy się za czymś porządniejszym rozglądać. Przecież taka replika nie dorówna takiej za np. 600zł, ludzie... Wymagacie tak dużo za tą cenę.

Edited by karaluch8
Link to post
Share on other sites

Ale teraz to nie jest za 220zł a skoro to kopia robiona o wiele później niż legendarna Cyma to błędy konstrukcji powinny być poprawione.A replika za ponad 350zł powinna być już ok wykonana gdyż w tej cenie otrzymujemy już GFG14 o bardzo dobrych osiągach.Cena porównywalna do cm.028 więc powinno być przynajmniej tak samo jak nie lepiej a replika badziewna ,przynajmniej tak to wynika z opinii bardziej obeznanych w elektrykach niż ty "karaluch8'. Miała być sensacja a jest zle i tyle za 220zł to można kupić ale to była promocja.

Link to post
Share on other sites

Ja mam jeszcze jedno pytanko, ponieważ w ostatniej chwili natknąłem się na tą replikę, ponieważ znalazłem ją na allegro jeszcze w promocji za te 220 zł, a już miałem brać MP5K. Replika przyszła wszytko OK, baterię naładowałem do ok 50-70%, dłużej już nie mogłem wytrzymać, bo chciałem ją wypróbować. Postrzelałem 30 minut i bateria padła... Czego to wina, tego, że bateria nie została naładowana do końca?

Link to post
Share on other sites

(...)ponieważ w ostatniej chwili natknąłem się na tą replikę, ponieważ znalazłem ją na allegro jeszcze w promocji za te 220 zł, a już miałem brać MP5K.(...)

Bardzo poważny błąd, miałbyś dobrą replikę a tak masz zabawkę...
(...) baterię naładowałem do ok 50-70%, dłużej już nie mogłem wytrzymać, bo chciałem ją wypróbować. Postrzelałem 30 minut i bateria padła... Czego to wina, tego, że bateria nie została naładowana do końca?
Kolejny błąd, baterię zawsze należy ładować do pełna, módl się żeby nie "zapamiętała" tego co jej naładowałeś, bo będziesz miał "złomik"...
Link to post
Share on other sites

W sumie mój egzemplarz nie jest najgorszy, być może dlatego tak myślę, ponieważ to pierwsza replika z którą się spotykam, poza jakąś Cymką kolegi za 100 zł haha. To jak myślicie, moja batka będzie śmigać, czy już nadaje się do kosza poprzez niedoładowanie do końca i do tego rozładowanie? :/

Link to post
Share on other sites

Ja przez rok ładowałem NiMHa jak mi się podobało, a w styczniu, pierwszy raz podłączyłem go do iMaxa. Wynik? 1,4Ah w akumulatorze oznaczonym jako 1,2Ah...

Postaraj się go teraz rozładować i naładować poprawnie.

Danonki i cała reszta użytkowników G27. Napiszcie jeszcze raz że "za 220zł się opłaca, ale teraz po promocji lepiej dołozyć do cymki" to Was normalnie zamorduje. Było już tu chyba 40 postów zawierających takie stwierdzenie :D

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

MrMCET- Baardzo dziękuje za odpowiedź, teraz mnie trochę uspokoiłeś, tylko trochę zdziwiło mnie, że po 3h ładowania batka trzymała tylko pół godziny.. A co do tematu, "No w promocji za 220 się opłaca, ale teraz po promocji lepiej dołożyć do Cymki" Hhahahha :icon_smile:

Mam pytanie, czy ten http://gunfire.pl/pr...ap-do-AK47.html magazynek będzie pasował do G27, może już ktoś taki zakupił, dziękuje za odpowiedz i jeszcze raz przepraszam :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Lol, ogarnicje się troszkę. Czy ja napisałem że za tą cenę co jest teraz, opłaca się? Czy ja powiedziałem, że ta replika jest jakaś hiper super zarąbista? Nie! Powiedziałem że gdy była promocja, to się opłaciło, teraz nie. Dla mnie jest ważne że strzela, tego odczekuje od repliki. A to że coś mi skrzypi to mi nie przeszkadza. Tak jak ktoś stwierdził, cyma jest zrobiona z gównolitu i to też. Czego oczekujecie za tą cenę? -.- Nie rozumiem was... Sam bym teraz coś lepszego kupił, ale niestety z pieniędzmi nie mam tak hop-siup. Więc, może przestaniecie krytykować to że ktoś ma STRZELAJĄCĄ replikę za 220zł......................... Ludzie, myślcie.

Link to post
Share on other sites

Nikt nie krytukuje tego, że masz replikę za 200zł, która strzela. Krytykujemy tylko nierzetelne testy i pisanie o tej replice jakby była jakimś cudem. "To nie działa, ale to nie problem bo wystarczy selektor ustawić trochę wyżej i jeszcze odtańczyć haka", "To się ułamało, ale to nie problem bo na super glue się weźmie zrobi". Wejdzie tu jakiś nowy i jeszcze się przez Was natnie na rzęcha. O to chodzi. Tobie się podoba? To fajnie, ale myśl jak inni (w szczególności zieloni) mogą odebrać Twoje słowa.

 

Dla mnie jest ważne że strzela, tego odczekuje od repliki. A to że coś mi skrzypi to mi nie przeszkadza.

Pistolet z kiosku za parę złotych też strzela. Nawet nie skrzypi, ale padnie po paru dniach czy godzinach (ale to nie problem bo się kupi nowy...)

 

Więc, może przestaniecie krytykować to że ktoś ma STRZELAJĄCĄ replikę za 220zł......................... Ludzie, myślcie.

Ludziu, myśl! Kumpel miał kiedyś replikę za 109 czy 119 złotych. Strzelała. Wtedy on mógł pisać, że wszyscy mu zazdroszczą i hejtują bo on ma replikę strzelającą za sto pare złotych. Tylko, że replika strzelała przez jakieś dwa miesiące. Potem zaczęła pluć kulkami i na tym się jej kariera skończyła. Pogadamy więc za pare miesięcy.

 

Piszę więc po raz kolejny, nie hejtujemy Twojej repliki, a to, że piszecie o niej w samych superlatywach, a każdy problem bagatelizujecie jak tylko się da. Piszecie w myśl zasady "kupiłem rzęcha, ale będę robił dobrą minę do złej gry" - tak to dla mnie wygląda, a jak próbujemy się czegoś konkretnego dowiedzieć o tej replice czy wytknąć jej wady to (niektórzy z Was) czepiają się nas, że jesteśmy źli bo przecież napisaliście, że "w promocji się opłacało, teraz nie".

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Nikt nie krytukuje tego, że masz replikę za 200zł, która strzela. Krytykujemy tylko nierzetelne testy i pisanie o tej replice jakby była jakimś cudem. "To nie działa, ale to nie problem bo wystarczy selektor ustawić trochę wyżej i jeszcze odtańczyć haka", "To się ułamało, ale to nie problem bo na super glue się weźmie zrobi". Wejdzie tu jakiś nowy i jeszcze się przez Was natnie na rzęcha. O to chodzi. Tobie się podoba? To fajnie, ale myśl jak inni (w szczególności zieloni) mogą odebrać Twoje słowa.

 

 

Pistolet z kiosku za parę złotych też strzela. Nawet nie skrzypi, ale padnie po paru dniach czy godzinach (ale to nie problem bo się kupi nowy...)

 

 

Ludziu, myśl! Kumpel miał kiedyś replikę za 109 czy 119 złotych. Strzelała. Wtedy on mógł pisać, że wszyscy mu zazdroszczą i hejtują bo on ma replikę strzelającą za sto pare złotych. Tylko, że replika strzelała przez jakieś dwa miesiące. Potem zaczęła pluć kulkami i na tym się jej kariera skończyła. Pogadamy więc za pare miesięcy.

 

Piszę więc po raz kolejny, nie hejtujemy Twojej repliki, a to, że piszecie o niej w samych superlatywach, a każdy problem bagatelizujecie jak tylko się da. Piszecie w myśl zasady "kupiłem rzęcha, ale będę robił dobrą minę do złej gry" - tak to dla mnie wygląda, a jak próbujemy się czegoś konkretnego dowiedzieć o tej replice czy wytknąć jej wady to (niektórzy z Was) czepiają się nas, że jesteśmy źli bo przecież napisaliście, że "w promocji się opłacało, teraz nie".

Ale oczywiście! Popieram cię w 100%... Nie wypisuję jej zalet ale i też wady. Dlatego tłumaczę, mówię - za tą cenę się nie opłaca. Nie mówię również, że za tą cenę dostaliśmy dar z niebios, który strzela jak replika za 600zł. Dla mnie to jest replika jak replika, ile podziała to podziała. Padnie? Kupię coś nowego, na pewno nie to samo.

Link to post
Share on other sites

Trudno coś powiedzieć bardziej szczegółowego, ja do porównania mam tylko pompkę agm'a.

Cena jest trochę przesadzona, gdyby kosztowała 300 zł pewnie miała by więcej nabywców, a za tą cenę mamy lepiej wykonane repliki, nie wiem jak ze strzelaniem. Jestem zadowolony, ten nieszczęsny selektor ognia zdaję się, że się wyrabia ( w 95% przypadkach replika strzela od razu po zmianie z semi na auto). Zasięg bez hop upa mniejszy od agm'a, wykonanie nie zbyt fajne bo trzeszczy dosłownie wszystko, za 220 zł można brać - za 370 nigdy bym się na to nie zdecydował.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...