Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM031 , wymiana chwytu przedniego na ris.


Recommended Posts

Witam ;) mam zamiar w moim cm031 wymienić chwyt przedni na orisowany.I tu mam takie pytanie czy ten chwyt będzie pasował do mojej cymy? http://www.taiwangun.com/chwyt-przedni-z-szynami-ris-do-ak-slr105a1-p-j Zamieszczę zdjęcie. Aha i czy mógłby mi ktos poradzić jak zdjąć ten chwyt przedni cały? bo zdjąłem tylko osłonkę rury gazowej ( tę górną część ) a dalej nie moge sobie poradzić a nie moge znaleźć żadnego filmiku z tym. Za pomoc z góry dzięki ;d

 

pol_pl_Chwyt-przedni-RIS-do-replik-typu-AK-czarny-1152202010_3.jpg

Link to post
Share on other sites

Żeby zdjąć dolne łoże przy osadzie łoża(metalowy element przy łożu od strony wylotu lufy) masz taki "dynks" po lewej stronie. Musisz do odgiąć do oporu w drugą stronę(przyda się jakiś śrubokręt żeby podważyć). Wtedy możesz odsunąć całość i wyjąć łoże. Bardzo prawdopodobnym jest że żeby zamontować te RISy będziesz musiał wyciąć miejsce na ucho od zawieszenia.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Akurat to łoże nie podejdzie, to jest do replik w systemie VFC, Ty potrzebujesz risów z mocowaniem w systemie TM. Różnią się elementem, który wchodzi w body, poza tym są identyczne.

 

 

100% racji. Przewaliło mi się tak wiele oszynowanych chwytów w standardzie TM, że nawet nie patrzyłem na mocowanie.

Czujny Dread :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...