Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Merrell Chameleon Thermo 6


Recommended Posts

0CRW_5697.jpg

 

http://www.e-gory.pl...rmo-6-Synt.html

 

http://www.youtube.com/watch?v=7uNJ6N_oQ10

 

Chciałem polecić osobom które myślą nad zakupem obuwia do strzelanek, spacerów i innych przyjemności.

Buty z 470zł spadły do ceny 300zł, trzeba poszukać dobrze ale na allegro chyba są.

Co do samych butów - są to moje pierwsze buty które wyglądają lepiej na żywo niż na zdjęciach.

Sprawdzają się bardzo dobrze w śniegu ale niestety bieżnik nie uchroni nas od bardzo śliskich powierzchni.

Buty są wykonane z naprawdę solidnego materiału, po miesiącu chodzenia nie "rozeszły" się na boki.

Wszystkie nadruki na wkładkach są do tej pory co mnie zdziwiło bo przeważnie po 2 tyg. zawsze się ścierały.

Po założeniu grubej skarpety i siedzeniu w nich 8godz. w ciepłym pomieszczeniu stopa się nie poci.

Bardzo dobrze stabilizują kostkę.

Podniesiony delikatnie przód ułatwia odrywanie stopy i nie trzeba zginać buta w palcach - czego nie znoszę w nowych butach że po przejściu kilku kroków robią się pierwsze załamania nad palcami.

Jedyna wada tych butów to...sznurówki! Kupując but za taką cenę liczymy na to że sznurówka która pełni bardzo ważną rolę przy takiego typu butach będzie najwyższej jakości - i racja, sznurówka wygląda PRO ale niestety jest "śliska" i elastyczna przez co bardzo często się rozwiązuje.Na dystansie kilometra wiązałem buty 3 razy :icon_smile:.Standardowe sznurówki za 3,50pln sprawdzają się idealnie ale już tak fajnie nie wyglądają :icon_smile:

Na uwagę zasługuję jeszcze piękna głęboka czerń (na filmiku tego nie widać), oczywiście "gumowe" elementy jak na zdjęciu są delikatnie jaśniejsze.

 

Zdecydowanie polecam te buty za jakość wykonania, komfort noszenia i świetny wygląd którego nie oddają zdjęcia.

Edited by Fokuz
Link to post
Share on other sites

"Obuwie najlepiej się sprawdzi do trekkingu w rozmaite niskie i średnie góry (np. Tatry, Beskidy), od wczesnej wiosny po późną jesień. Na głęboki śnieg są już oczywiście za niskie" , pod zdjęciami jest opis.

 

Ja myślę że będę ich używał również latem - jak napisałem wcześniej, noga się nie poci i nie grzeje przy grubych skarpetach więc po założeniu cieńszych powinno być ok.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...