Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fokuz

Użytkownik
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

 1. Fokuz

  ARMA 2 CO - czy ktoś jeszcze w to gra?

  Chętnie bym dołączył do A2 ale też w październiku lub jeszcze w połowie września.A3 niestety mnie nie pociąga.
 2. Fokuz

  Maskowanie

  Dokładnie, zły link wkleiłem, zrobiłem edycję i ponownie wkleiłem zły link. Dzięki za poprawkę Axel.
 3. Fokuz

  Maskowanie

  Polecam zobaczyć całą playliste na YT
 4. Fokuz

  Który kamuflaż najlepiej maskuje?

  100 metrów powiadasz....
 5. Fokuz

  eMki [SA] (Specna Arms)

  Nie, stockowa siedzi.
 6. Fokuz

  eMki [SA] (Specna Arms)

  Guarder - Lufa Precyzyjna - 6.02 - 407mm Cylinder- nie pamiętam jaki Element - Głowica Cylindra Ultra - Ver. 2 Element - Głowica Tłoka Guarder - Sprężyna SP130 SHS - Tłok Wzmocniony - 14 Stalowych Zębów SHS - dysza M-Block Podkładkowanie Gumka Systema Na tym zestawie maksymalnie miałem 485fps z wahaniami 398/480. Niestety nie starczyło pieniędzy na mocniejszy pakiet lipo a mój nie daje rady tego pociągnąć.Wracam chwilo do słabszej sprężyny. Bardziej mnie martwi że po założeniu mblocka (taką mam nadzieję) mam problem z podawaniem kulek na 5 magazynkach.Tylko jeden jakiś dziwny za 20zł podaje za każdym razem.
 7. Fokuz

  Tani kolimator

  Wczoraj widziałem to na replice i aż zdziwiłem się jak z tego przyjemnie się mierzy - naprawdę świetny celownik jak za tą cenę a i kropka nie zmienia aż tak położenia przy zmianie kąta patrzenia.Tylko do tego przydałaby się przednia osłonka i nie wiem czy nie taniej już wyjdzie sam aimpoint + okulraki bhp za 5 zł i docięcie dodatkowej "soczewki" osłonowej pod flip-up'a.
 8. Fokuz

  Malowanie naszej repliki

  Było było. To siatka używana przy tynkowaniu jeśli się nie mylę.Przykładasz ją po skosie i delikatnie z daleka raz pryskasz. Żałuję że nie użyłem dwóch rozmiarów "oczek".
 9. Fokuz

  Malowanie naszej repliki

  Montana Black W rzeczywistości odcienie są bardziej bledsze i wszystko jest jaśniejsze odrobinę.
 10. Fokuz

  Malowanie naszej repliki

  Ja swoją replikę pomalowałem właśnie Montanami i nie narzekam.Odcienie musisz dobrać według własnych upodobań. Ja użyłem do własnej wizji malowania kolorów Syrian/Toad i chyba Hannibala.Pamiętaj że odcienie będą sporo bledsze niż pokazuje to ich paleta.
 11. Fokuz

  Malowanie naszej repliki

  bombing.pl - tu kupisz chyba najtaniej montany. Mac ma rację, to jest chwila szukania na googlach.
 12. Fokuz

  Arma III

  Wyłącz motion blur,post processing i antyaliasing - powinno Ci śmigać.Jeżeli chcesz ciut ładniejszej army bez spadków fps to dołóż moda DMlights.
 13. Fokuz

  Arma III

  Coś musisz mieć źle skonfigurowane, u mnie działa na max detalach z dość dalekim zasięgiem rysowania terenu i to na przeciętnej karcie GTX 460.Może spróbuj wyłączyć antyaliasing w grze jak i w ustawieniach karty graficznej. Problem się zaczyna gdy ktoś wrzuci sporo jednostek do misji które są cały czas w pamięci - w sensie nie są wywoływane skryptem, wtedy fakt gra zaczyna zrywać.Arma zawsze miała problem z optymalizacją ale idzie ku lepszemu. Ostatnio zainstalowałem sobie poczciwego OFPa i chciałem wyciągnąć max. detali i zasięgu widoczności - efekt taki sam, gra prawie się zatrzymała.
 14. Fokuz

  M-ki [Specna Arms]

  Ja się wypowiem na temat sa-a07 (wersja z paździochowatym tłumikiem). Emkę kupiłem w zeszłym roku.Na stockowych (finanse nie pozwoliły mi na natychmiastowy tuning) częściach daje radę ale szału większego nie ma - najważniejsze że nie było żadnej awarii.Pierwsze wrażenie jak się przesiadłem z Giety i strzeliłem był ów magiczny dźwięk jakby zamiast kulasów lufą miała wyskoczyć sprężyna.Dość długo nie mogłem się przyzwyczaić do tego i miałem wrażenie że każdy kolejny strzał jest tym ostatnim a w środku dzieje się istna apokalipsa.Wszystko działa do tej pory.To na co chcę zwrócić uwagę przy zakupie tej wersji z tłumikiem to to że lufa wewnętrzna nie wchodzi w całość tłumika-jest dosyć spora odległość między końcówką lufy a otworem wylotowym tłumika.Ostatnio zauważyłem brak celności i zastanawiałem się o co może chodzić.Wymieniłem 2tyg. temu gumkę na Systeme ale niestety celność była tak samo słaba.Ku mojemu zdziwieniu, kulasy poszarpały "materiał tłumiący" czyli tą badziewną gąbkę.Farfocel na farfoclu jak w myjni samochodowej.Po zdjęciu tłumika wszystko wróciło do normy, więc albo z miejsca wkładać dłuższą lufę albo zmieniać tłumik na coś innego.
×