Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L96A1 (Accuracy International Arctic Warfare)


Recommended Posts

Nie znalazłem takiego tematu, co mnie dziwi, więc będę pierwszy (?)

 

Trochę o ostrym odpowiedniku:

Accuracy International Arctic Warfare (L96A1) – seria brytyjskich karabinów wyborowych produkowanych przez firmę Accuracy International.

 

Broń po raz pierwszy została zaprezentowana w 1982 roku i jest używana przez policje oraz armie wielu państw świata. W armii brytyjskiej podstawowa wersja karabinu nosi oznaczenie L96A1. Broń została od podstaw zaprojektowana przez założyciela firmy Accuracy International – Malcolma Coopera. Przy jej produkcji zwrócono uwagę przede wszystkim na celność. Wyniki testów wykazują, że pozwala ona na 100% trafienie przez snajpera celu wielkości głowy z odległości 600 metrów, a w korpus z dystansu 900 metrów. Broń jest również niezawodna i bardzo wytrzymała na warunki bojowe. Powstało wiele wersji tego karabinu, między innymi policyjna (AWP), wersja na nabój Magnum (AWM), oraz wielkokalibrowy (AW50), na nabój .50 BMG.

 

Parę fotek sprężynki mojego znajomego, a że ja robiłem fotki to wstawię (bo jemu się nie chce).

Podstawa to oczywiście Well, jednak z tego co wiem, to w środku nic nie ma już z tej firmy, tylko wszystko co może być najlepsze :icon_smile:

 

 

 

4mwr.jpg

 

 

ld3c.jpg

 

 

x34b.jpg

 

 

bk0t.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...