Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie najlepsze gogle wybrać ?


Recommended Posts

jwt ponieważ zamówiłem ostatnio gogle nv1316 Clear co stało się tym że straciłem tylko kasę na to, nie miałem pojęcia że to się okażę stratą pieniędzy więc szukam porządnych gogli do ASG co zapewnią dobrą widoczności i które będą bezbarwne, dodam jeszcze że noszę okulary korekcyjne więc proszę o wybór porządnych gogli które będą pasowały też na okulary korekcyjne, cena nie ma znaczenia, chcę czuć się bezpiecznie w goglach i mieć dobrą widoczność, więc proszę was o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Przejedż się na strzelankę i pomierz gogle. Kup takie które będą pasowały na twoją buźkę w okularach optycznych.

Moja paszcza z okularaqmi najlepiej się czuje w Bollach x800, ale nie zagwarantuję że akurat twoja też,

Można też pomyśleć o okularach z wkładkami na soczewki korekcyjne (ale to niestety dość kosztowna sprawa bo trzeba dokupić i wkładki do okularów/gogli i szkła korekcyjne do nich dorobić.

Link to post
Share on other sites

Do tematu:

Jakie najlepsze gogle wybrać ?

Najlepiej najlepsze.

 

Ja mam takie:

http://www.specshop...._ATOM_-_ATOAPSI

 

Nie jest to jakaś super klasa i po mocnym uderzeniu pewnie będą odkształcenia ale im ufam.

Nie parują, standardowe okulary bez ramek z tytanu wchodzą na luzie i jest jeszcze sporo miejsca.

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites

Mam gogle o których pisze LastSniper - dają radę. Także noszę okulary korekcyjnę i się spokojnie mieszczą. Mam też Bolle Defender - co prawda wyglądają paskudnie (chyba, że ma się do nich hełm), ale ochronę zapewniają pierwsza klasa i także mieszcza okulary.

W moim przypadku oba powyższe modele parują, ale ja się nawet zimą pocę, a latem w trakcie wysiłku fizycznego i gdy adrenalinka uderzy to robię się mokry jakbym z jeziora wyszedł więc jestem niemiarodajny pod względem parowania.

Link to post
Share on other sites

Kolega sam napisał, że w ESS NVG nie czuje ucisku i ja bym na jego miejscu po tym skończył i je zakupił. Również mój przyjaciel noszący okulary przeszedł na NVG gdyż miał jego zdaniem lepszą widoczność i nie uwierały jak w przypadku Bolle X800. Dostać można w komisie za śmieszne pieniądze albo na allegro u użytkownika zielonapantera.

 

#edit.

Poprawiam treść by nie występowały powtórzenia.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...