Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak hydracyjny


Recommended Posts

Cześć.

Poszukuję niewielkiego plecaka, do którego włożę wkład hydracyjny 2,5L a jak będzie potrzeba to kanapeczki i kuleczki ;)

 

Strasznie podobają mi się plecaki MBSS ale najtaniej to chyba flyee na którego niezbyt mnie stać.

Znalazłem u krakmana to http://www.taiwangun.com/uniwersalny-plecak-taktyczny-z-mozliwoscia-montazu-na-pasie-coyote-a-c-m ale wygląda na cienizne i bardziej worek niż plecak. Składany jak worek zrzutowy więc podejrzewam jak to wyglada na żywo, chociaż gdyby był twardszy to byłby ok ;)

 

Druga możliwość to takie coś http://www.taiwangun.com/plecak-taktyczny-o-pojemnosci-15-litrow-coyote-a-c-m niestety wydaje mi się strasznie wielki na plecach tego manekina a ja wolałbym coś mniejszego.

 

Jest jeszcze coś takiego http://www.taiwangun.com/buklak-na-wode-acu-8fields tylko mnie potrzebny kojot.

 

Polecacie coś w podobnych cenach?

 

Ogólnie sprzęt zbieram pod lipcowego larpa 48h Misja Afganistan ale chcę mieć też coś na niedzielne strzelanki. Potrzebuję czegoś niewielkiego gdyż odgrywam rolę medyka i zależy mi na mobilności.

Link to post
Share on other sites

Najtańszy i najmniejszy dobry plecak to będzie sparrow 20 od wisporta, akurat na deltashopie jest za 179zł, jest dosyć tani i biję całą tą chińszczynę którą zaprezentowałeś. Coś podobnego do plecaka do mbss tylko, że bez możliwości montażu molle do kamizelki robi tasmania tiger więc zobacz ich ofertę.

Link to post
Share on other sites

To pierwsze to wariacja na temat bardziej rozbudowanych pomysłów Maxpeditiona z serii RolyPoly, chyba Extreme. Nie polecał bym.

 

To drugie to 15-litrowa wariacja na temat Falcona 1gen, też Maxpeda. Chińskie bo chińckie, ale zbiera nienajgorsze opinie. Z tym, że 15l to nie chusteczka do nosa, małe nie jest, nawet po skompresowaniu.

 

To trzecie to klon plecaka MAP.

 

Z budżetem do stówy to niestety jesteś skazany na chińszczyznę i to podlejszego sortu. Sugerował bym dołożyć drugą stówę i kupić coś porządniejszego.

Z trzech przedstawionych, jeśli już inaczej nie można, sugeruję tego 15-litrowego klona Falcona.

 

 

Edyta: ale samael16 ma rację, Wisport Sparrow jest bardzo fajny i niedrogi.

Tasmanian o kórym wspominasz, to Essential Pack, kosztuje mniej-więcej tyle, co Wisport Sparrow. Jest chyba większy niż MAP / plecak od MBSS'a, bo ma 8 litrów, włacznei z przediałką na hydrację. Mam i sobie chwalę.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...