Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.032a albo RK-xx od BOYI


Recommended Posts

Witam. Znów przymierzam się do zakupu repliki. Jako że jestem utalentowanym strzelcem w karabinkach pneumatycznych bardziej pociąga mnie cymka (czarna na tajwangunie).

 

Interesuje mnie tylko porównanie parametrów technicznych sprawdzonych w terenie.

Dostępność części zamiennych do ewentualnego tuningu

Ogólna ocena

Link to post
Share on other sites

RK lepsze ogólnie... ale jak się Tobie podoba cyma to też bierz bo też jest dobra. Pewnie zaraz się znajdą obeznani w annałach gearboxa, którzy stwierdzą, że RK lepsze bo ma fajne body i gearbox v3, który jest dość pospolity, mocny i ogólnie "przyjazny". Ale cm032 to również świetna replika posiadająca dobre bebechy.

 

I po diabła piszesz o tuningu skoro nie masz doświadczenia w asg? Najpierw zobacz z czym inni biegają a potem myśl o tuningu (jeśli będziesz nadal chciał go robić). W zdecydowanej większości replik tuning się nie opłaca i lepiej dopłacić na lepszy model na samych początku.

 

Obie repliki dają radę w terenie i są dobre z przewagą dla RK. Ale w niektórych sprawach warto też patrzeć na wygląd "if U know what I mean".

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o osiagi to jak zwykle, zbliżone do siebie, może z niewielką przewagą dla Boyia. Jeśli chodzi o estetykę to już inna bajka. Cymy z numerami mniejszymi od 040 są wykonane w bazarowej technologii Tokio Marui - pierdyliard tandetnie wyglądających śróbek trzymających replikę w kupie. Boyiacze, podobnie jak palna trzymają się na kołkach, co za tym idzie - nie wyglądają jak zabaweczka dla dzieci.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...