Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kilka pytań o oporządzenie


Recommended Posts

Jako że dzisiaj przyszedł do mnie wreszcie sprzęt chciałbym podsumować na koniec tematu: Zakupiłem jednak okulary SPECS - podobno są bardzo dobre a kosztowały nowe na armyworld 24zł. Wyglądają bardzo porządnie(nie robiłem prób balistycznych). Poza tym wybrałem jednak pasoszelki BW. Bardzo dobra jakość, niska cena, praktyczne i pasuje do munduru. Nie musiałem kombinować z ładownicami do AK w innym systemie mocowania, ponieważ zakupiłem oryginalną ładownicę do MP2 a do niej idealnie wchodzi jeden magazynek od AK74. Do tego bardzo pojemny chlebak jako torba zrzutowa i na inne duperele. W planach dalsza rozbudowa oporządzenia. Z zakupów jestem na razie bardzo zadowolony a mój portfel zbytnio nie ucierpiał. Teraz czas przetestować w boju:)

Link to post
Share on other sites

Nie szczędź sobie testowania okularów. Wal w nie z przyłożenia i jak masz szansę, to daj komuś z najmocniejsza repliką sieknąć w nie z bliska. Ostatnio nowy na niedzielnej strzelance miał ESSy kupione z tej stronki i z 500FPS dostały z bliska i szybka poszła, zdziwienie na twarzach zgromadzonych wielkie.

Link to post
Share on other sites

Do tego bardzo pojemny chlebak jako torba zrzutowa

Torbę zrzutową i tak warto docelowo dokupić, bo widziałem już, jak ludzie gubili magi z takiego systemu ; chyba, że będziesz nosił zamknięty, ale wtedy to nie będzie torba zrzutowa już.

Link to post
Share on other sites

Torbę zrzutową i tak warto docelowo dokupić, bo widziałem już, jak ludzie gubili magi z takiego systemu ; chyba, że będziesz nosił zamknięty, ale wtedy to nie będzie torba zrzutowa już.

Używam chlebaka BW jako zrzutówki. Jest zamknięty, ale że zapinany jest na klamry fastex to z boku jest otwór pomiędzy klapą, a "korpusem" (ciężko mi dobrać odpowiednie słowa). Czasem jest mały problem z wepchnięciem przez ten otwór maga, ale nic nie wypada. To nie jest system idealny i zrzutówka z pewnością lepiej się sprawdzi.

Ps. teraz nie mam czasu szukać, ale gdzieś w dziale dotyczącym BW był patent modyfikujący ich chlebak na cargo z ułatwionym dostępem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...