Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wy serio ? Ja do każdej repliki montuje stalowe SHSy, Guardery, Core, XHT, AirsoftPro itd do V3 do V2 i nigdy nie przyszło mi przerabiać przerywacza. Czasem trzeba wymienić kostkę stykowa spustu, ale nigdy, powtarzam nigdy nie miałem tak żeby mi przerywacz nie pasował.

 

A żeby ciekawiej było to montowałem w trzech SCARach Boyca przerywacze SHS na stockowej elektryce i całej reszcie, od kopa wszystkie trzy poszły na semi po złożeniu wszystkiego do kupy.

 

Jeszcze śmieszniej w swoich dwóch AK mam tylko i wyłącznie przerywacze stalowe, jeden SHS drugi AirsoftPro. Znowu zero problemów. Tego SHSa mam już prawie rok :icon_exclaim: Zero zużycia.

 

M4 Boyca składam właśnie na gb KWA ze stalowym przerywaczem SHS, reszta bebechów zostało z Boyca, nadal wszystko hula.

 

No właśnie mam ten sam przypadek. Mam SHS i jeszcze kilka innych przerywaczy stalowych lepszych i gorszych ale działa tylko na BOIY, cyma.

Na twoim miejscu zaczął bym od sprawdzenia kostki stykowej, sprawdzenia krzywki pod zębatką tłokową, płytki selektora i zgrywanie się jej z przerywaczem, sprężynka płytki selektora.
Link to post
Share on other sites

No ale w MP5 z szkieletem JG przerywacz SHS na pewno nie działa... wiem bo wrzuciłem boyia i replika ruszyła:) Sprawdzałem wszystko kostke, krzywke i nic. Miałem jakiś nie wiem jakiej firmy, później wrzuciłem SRC, SHS i dopiero na BOYI i zadziałało.

 

Teraz szukam znowu BOYI bo muszę go odkupić kumplowi od którego wziąłem.. a innego nie przyjmie.

Edited by lukas22
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...