Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy karabin


Recommended Posts

Cześć, na początek może się przywitam. Mam na imię Artur, niedawno jeden z moich znajomych wpadł na pomysł żeby spróbować kupić jakieś repliki i się postrzelać. Zebraliśmy piętnasto osobową grupę, siedem osób ma już repliki. Głównie są to kałaszniki i m4, ale jeden ma takie AWP, i ono mi się najbardziej spodobało. Strzelałem z wszystkich, no ale ta snajperka mnie jakoś tak zauroczyła :D Co idzie za tym że mam dopiero 14 lat, to nie mam zbyt dużo funduszy na to, około 250 zł na samą replikę. Nie liczę że za te pieniądze kupie coś co będzie bić 100m. Wystarczy mi około 450fps i żeby tak na 50m kulka doleciała. Głównie szukam replik na ta tablica.pl. Znalazłem kilka ale najbardziej spodobała mi się ta. http://tablica.pl/oferta/replika-broni-snajperka-asg-mb06-CID767-ID4XJAB.html

Nie jest za droga a jest w niej dość dużo przerobione. Co o niej sądzicie ?

P.S. Proszę tylko o poważne odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

mam zbyt dużo funduszy na to, około 250 zł na samą replikę. (...) Wystarczy mi około 450fps i żeby tak na 50m kulka doleciała.

 

Kup używaną cymę kałasza. Może być z uszkodzeniami "kosmetycznymi". Jak chcesz być snajperem to strzelaj na singlu. Jak stwierdzisz, że Ci się znudziło snajperzenie to będziesz mógł strzelać seriami. :)

Link to post
Share on other sites

Normalka, "wysyp" snajperów trwa. Syndrom niewiedzy...

Simson, czy wiesz jaka jest rola snajpera? Wiesz co należy do jego zadań? Wiesz jak powinien zachowywać się? Jeśli nie, pierwsza zasada Snajper ma być niewidoczny i niesłyszalny. Druga zasada snajper musi się cechować ogromną cierpliwością. Trzecia zasada snajper musi zdawać sobie sprawę, że podczas całej imprezy może nie wystrzelić ani jednej kulki. Ostatnia zasada, snajper to doświadczony, bardzo doświadczony taktyk. Tego wszystkiego nie nauczysz się leżąc w błocie albo na ścieżce mrówek bez ruchu!

Zrób tak jak radzą Ci koledzy Aurendil i Driver. Nie podobają Ci się eMki i Kałasze, masz do wyboru jeszcze G36 i M5.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...