Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specna Arms wymiana sprężyny


Recommended Posts

Witam,

 

zakupiłem M4 Specna arms, dają drugą sprężynę w zestawie obniżającą moc do CQB, chciałbym ją założyć bo niby to takie proste i przyjemne.

 

Czy ktoś zna jakieś materiały pokazujące krok po kroku jak to zrobić ???

 

Bo ja jestem laik, wolałbym czegoś nie popsuć, może są jakies filmy na yt albo artykuły z obrazkami, ja sam nic nie znalazłem... :((

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

doszedłem do gołego korpusu z geraboxem, usunąłem piny, cath bolta (nie wiem jak się piszę), zwalniacz magazynków.... iii

 

iii szarpałem się żeby wyciągnąć tego GB z tego body i nic.. latał ten GB po tym body ale już wyjść nie chciał, nie wiem, za mało miejsca, ja nie wiem jak oni wsadzili ten GB w to body

 

Czy ktoś ma jakieś informacje co tam się dzieje ?? czy ja mam na chama ciągnąć czy co... masakra.

 

Na szczęście też udało mi się całość złożyć.

 

No ale sprężyna nadal nie wymieniona... :(

Link to post
Share on other sites

Dla pewności wyciągnąłeś 3 piny, zwalniacz maga i bolt catch, plus odkręciłeś chwyt pistoletowy? To musisz "szarpnąć" szkielet bo siedzi na mocniejszy wcisk, pomaga ustawienie selektora ognia na semi. Pamiętaj aby nie zahaczyć po drodze kablami żeby się nie urwały. Po tym masz dostęp do "szybkiej" wymiany springa

Edited by CerberBP
Link to post
Share on other sites

wykręciłem kolbe ;D

 

No lata ten GB normalnie po centymetrze przód tył góra dół ale brakuje mu miejsca żeby się wyślizgnąć.. trzyma tam właśnie body w okolicach kolby i przy chwycie pistoletowym..

 

masakra :)

 

Zaraz robię drugie podejście..

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...