Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Witam . Replika na początek , proszę o rady.


Recommended Posts

Witam wszystkich na forum jestem tak samo nowy jak i w środowisku ASG. Nigdy nawet nie trzymałem repliki broni a co do ASG pomyślałem sobie że fajnie byłoby zrobić coś w tym kierunku i tutaj nasuwa się pytanie jaką replikę zakupić na początek. Nie mam o tym zielonego pojęcia więc proszę o wyrozumiałość. Szukałbym repliki w przedziale 150-250 zł takiej z którą bez problemu można byłoby się nieźle zabawić. Myślałem o tej broni http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1133185140-Replika-karabinu-szturmowego-typu-AK-47-Legenda-wersja-heavy.html ale kolegą powiedział mi że nie warto jej kupywać. Prosiłbym o pomoc bardzo mi na tym zależy , Pozdrawiam wszystkich i dziękuje :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

AGM003 Long jedynie.Sczególnie nie kupuj Well P90 bo to katastrofa.Wiem bo sam miałem.Możesz kupić thompsona.Kolega ma i jest niezły

http://allegro.pl/thompson-asg-m1a1-dwa-magazynki-black-i4054602940.html Masz tu link.A jak nie lubisz allegro to poszukaj na np.taniemilitaria.pl.Ja interesuję się asg Od ok.Października więc narazie miałem same gówna nie bronie także więcej ci pomóc nie umiem.

Link to post
Share on other sites

A Ak-47 cm028 Takie w miare dobre do użytkowania z metalowym gearboxem , ile by kosztowało z 300 zł ? : ) bo nie mam pieniędzy a od mamy nie chcę nic wybierać bo jest ciężko z pieniędzmi , pójde do pracy jeśli bd trzeba , więc taki dobry cm028 kosztuje ile z 300-350 ?

Edited by BKRS
Link to post
Share on other sites

Do 200zł bierz albo shotguna AGM (long czy short to już Twoja sprawa) lub M56 od DE. Tego pierwszego mam i śmiało polecam, tego drugiego polecają na forum, ale osobiście nie miałem z nim styczności.

Jeśli chcesz elektryka to bez minimum 300zł właściwie nie ma co podchodzić do tematu (chyba, że kupisz używkę).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...