Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mk18 - G&P defender vs Specna SA-A03


Recommended Posts

Witam,

 

Przymierzam się do kupna następnej repliki, tym razem pod mk18.

Wcześniej miałem g&g z którego nie za bardzo byłem zadowolony...

 

Ale do rzeczy :

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2992

Vs

http://gunfire.pl/product-pol-1152203167-Replika-karabinka-SA-A03-Half-Tan.html

 

Niestety nie miałem możliwości nigdzie przemacać g&p, co do specny jest całkiem nieźle spasowana no i nie ma nadmiernych luzów.

 

Ale do rzeczy o co mi chodzi, zmaierzam przeprowadzić tuning repliki tak aby części były w stanie znieść te 500+ fps gdzie w rzeczywistości celuję w 460-480.

 

Oczywistym jest, że tuning taki będzie kosztował.

 

Zastanawia mnie tylko i tu jest pytanie do was, ile z tego g&p możliwie pójdzie do kosza ?

Co do specny to tuning od zera włącznie z wymianą wszystkich części w gb ( silnik mam swój hi torque ), no i mblock aby gb wytrzymał.

Dla specny przeliczyłem w blackswordzie cenę całkowitą około 1300-1400 ( z zakupem repliki ) dla tego tuningu.

 

Pytanie powstaje, ile tak na prawde do kosza pójdzie z GB tego g&p ?

 

Bo teoretyczna różnica przy kompletnej wymianie części z g&p wyniesie mnie około 600-700zł czyli

SA-A03 łącznie około 1400zł

G&P defender ~2000zł

 

I teraz pytanie, cyz warto wydać więcej na tego g&p zważywszy na to, że tak na prawdę płaci się głównie za body ? jest ono aż tak lepiej wykonane ?

Link to post
Share on other sites

Owszem. Z tym że przy takim tuningu nie robi Różnicy buda a wnętrze, w obu przypadkach wszystko leci ze środka, wiec do wyboru mam specne z tuningiem na miejscu lub g&p i bieganie przez miesiac/2 w stocku.

No i specna jak na chinola ma nieziemskie spasowanie

Edited by Averath
Link to post
Share on other sites

Miałem większość emek obecnych na rynku, i zdecydowanie wybrałbym g&p.

Wykonanie jest świetne, osiągi w stocku również. Na lipo 11.1 prułem koło 30rps/s, bez obawy o flaki.

Niewiem po co szturmówkę tuningować do 500+fps, gdzie te stockowe 430 w zupełności wystarczały.

Jeżeli jednak się uparłeś to szukaj kwa, nie koniecznie cqr. Szkielet , jak i większość flaków z palcem w tyłku uciągnie te 500fps.

A na szyny poluj w komisie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...