Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Myślę, że ma całkiem nowatorski design. Dlaczego nie? Trzeba być otwartym na nowe doświadczenia w życiu. Dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... marchew.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że ma całkiem nowatorski design. Dlaczego nie? Trzeba być otwartym na nowe doświadczenia w życiu. Dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... marchew.

:D Prawie się mizerią udławiłem.

 

 

WITAM!

 

Mam pytanie odnośnie zakupu karabinu Steyr AUG. Replika jest sprężynowa , kaliber 6mm i zalicza się do ,,tanich replik" . czy polecacie mi zakup tego ?

http://allegro.pl/ka...4124886980.html

powiedzcie co myślicie o tym karabinie

 

Badziew! Dozbieraj 30zł i kup shotguna AGM.

Link to post
Share on other sites

OK dzięki ! jestem nowy w temacie ASg to mnie nie hejtujcie

Wejdź w google i zobacz jak wygląda aug a potem zobacz co wysłałeś.

 

A tak przy okazji gdzie można kupić tego shotguna ??

Edited by Dzarexx
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...