Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

To panowie powoedzcie jak mam taki temat rozwiazac. Gearbox m130, silnik tornado f1 gunfire, kable niskooporowe i na lipo 7,4 jest mułowaty a na 11.1v jest kosiarka...

 

To panowie powoedzcie jak mam taki temat rozwiazac. Gearbox m130, silnik tornado f1 gunfire, kable niskooporowe i na lipo 7,4 jest mułowaty a na 11.1v jest kosiarka...

Link to post
Share on other sites

Niestety ale te silniki maja taka charakterystyke pracy na 7.4V.

Silniki GFC Tornado te niby HT to są jakoś dziwnie produkowane. Owszem, są one mocne na 11,1V spokojnie targały u mnie M155 Elementa przy ponad 550FPS z rofem 18RPS ale na 7,4V to już była porażka.

Jeśli nie zamierzasz używać 11,1V to radzę zmienić silnik.

GFC Tornado w porównaniu z Guarderem ITU na Promykach 22:1 @ 11,1V to:

GFC -18rps

Guarder ITU - 15rps

Można by powiedzieć że silnik GFC jest bliżej HS niż HT na wyższym napięciu jednak przy tym samym radzi sobie z mocniejszymi sprężynami.

Miałem dwa GFC Tornado, pozbyłem się obu...

Link to post
Share on other sites

Mosfet z regulacją rofa, ASCU, albo coś w tym stylu. Możesz jeszcze pokombinować z zębatkami, ale na 11.1V z zębatkami HT zbijesz rofa razem z reakcją na spust, a przy HS i 7.4V będziesz ostro grzał silnik i batkę jeśli nie ma odpowiedniej wydajności

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...