Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie,

nie udało mi się znaleźć postów na ten temat więc piszę nowy - jakie są wasze opinie nt. komory HU od AirsoftPro do AK? Ewentualnie jakie komory moglibyście mi polecić? Najlepiej takie dostępne w PL, ewentualnie na ebairsoft [nie chcę płacić miliona za przesyłkę :)]

 

Licze na szybkie i rzeczowe odpowiedzi! Z góry dzięki :D

Link to post
Share on other sites

Bo magiczny napis CNC, którego twoja biedna, plebejska komora nie posiada. Dzięki luksusowi jakim jest ta komora, kulki mają wyższe poczucie własnej wartości, i w ramach wdzięczności będą leciały dalej, recytując po drodze Miłosza. Pokaż mi to w cymach :D

Link to post
Share on other sites

To cienko, ja mam 530 na używanej SP140 Guardera starej serii a co najlepsze na "plebejskiej" stockowej komorze Boyia. Ogólnie wymiana na komorę metalową jest bezsensowna chyba, że w stockowej wyrobiły się gwinty na śruby od dźwigni regulacji HU, to wtedy taki zabieg ma sens.

Link to post
Share on other sites

To co rumak powiedział.

Dobrze uszczelniony stock (o ile nie jest zwichrowany) nie traci w niczym względem uberpro przekomando CNC tytanowych komór polerowanych włosami łonowymi tajwańskich dziewic. Wszystko opiera się o 2 kwestie: szczelność i regulację.

Tak długo jak stockowa komora nie jest spieprzona wprost z fabryki, tak długo wymiana nie ma sensu. No ale oczywiście ludzie którzy już wydali odpowiednik litrowego Jacka Danielsa na swoje CNC komory mnie tutaj objadą po całości.

Link to post
Share on other sites

SP130 Guardera 490 FPS na dobrze dociśnietej do sciany gb stockowej komorze BOYI...

 

Sprawdz ile masz fps na stocku, zadbaj o dobre dociśniecie komory do czoła gearboxa, pamietaj też o dobrej gumce np zielonej g&g i możesz zrobić teflon fixa. Powinno być dobrze na stockowej komorze, no chyba, że tak jak poprzednicy pisali, masz już stocka zwichrowanego...

Link to post
Share on other sites

Jeszcze repliki nie mam, będę dopiero ściągać [Ak74M od LCT] :) Pytałem, bo miałem porównanie między stockiem w moim hk 416, a komorą od modify... Różnica OGROMNA i dokładność regulacji bez porównania, dlatego myślałem e do kałaszy również jest jaka magiczna komora :)

 

Dziękuje pieknie za odpowiedzi, jednakże jeli ktoś jeszcze miałby jakieś propozycje/opinie, to chętnie wysłucham :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...