Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WItam i o Umarex pytam...


Recommended Posts

Witam szanowne grono...

 

Nosze sie powaznie z zamiarem rozpoczecia swojej przygody z ASG... Mieszkam na stale w Niemczech, wiec na starcie ograniczaja mnie w tej materii dosc rygorystyczne przepisy, ale nie studzi to mojego zapalu... Poki co, przeprowadzam rekonesans i namawiam znajomych, coby sie do mnie przylaczyli... Nastepnym krokiem bedzie zakup sprzetu, na ktory odkladam intensywnie i nawiazanie kontaktu z tutejszymi amatorami tego szalenstwa... Dzis bylem w jednym okolicznym sklepie i obejrzalem kilka sztuk Umarexu (sklep sprzedaje tylko sztuki tejze firmy)... O ile Beretta czy tez M27 sprawiaja solidne wrazenie, tak juz kazdy ze zmacanych przeze mnie G-36 nie zachwycil... Przede wszystkim jakoscia ''polimeru''... Moje pierwsze pytanie laika brzmi wiec nastepujaco: Czy jest ktos w stanie merytorycznie skreslic pare zdan o tej firmie? Oplaca sie, nie oplaca? Przeczytane do tej pory opinie sa rozne, ale na ogol podsycone wlasnym stosukiem emocjonalnym... Jesli wierzycby cenom oferowanych sztuk, jest to niby gorna polka...

Link to post
Share on other sites

Patryk, czemu sie wypowiadasz na ten temat skoro nie masz o nim pojęcia? G36 (te z droższych serii) dla Umarexa sa produkowane przez ARESa, jak dla mnie są to jedne z najlepszych replik dostępnych obecnie na rynku, śmiało można brać.

Link to post
Share on other sites

Następny co kupił swiadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

Umarex nie produkuje niczego. Jedynie rebranduje. Trzeba się dobrze zastanowić bo jako markę Umarex można trafić i Gietki JinGonga jak i wspomniane Aresa. Osobiście jednak bym unikał tej marki (Umarexa) z powodu braku jakiegokolwiek serwisu (szczególnie sprzedawane przez Militaria.pl )

Link to post
Share on other sites

O serwis bym sie zbytnio nie martwil, bo, jak wspomnialem, kupuje w Niemczech, a tutaj Umarex ma podpisana umowe na dystrybucje z siecia sklepow PW Waffen Store... Tyle, ze facet, z ktorym dzis rozmawialem, sam nie za bardzo byl w temacie, sypal jedynie wyuczonymi regulkami dotyczacymi poszczegolnych modeli... Sklanialbym sie do zakupu u nich, bo wole zmacac, zanim zaplace... Ze o dwuletniej gwarancji juz nie wspomne... Istnieje wiec prawdopodobienstwo, ze sztuka za 250 euro to bedzie juz Ares? Hmmm... Kuszace...

Link to post
Share on other sites

Zaczyna mi to wygladac na monolog, alemoze ktos sie zlitujei pare slow skresli jeszcze... Poszukiwan repliki na emigracji ciag dalszy... W wyniku ciec budzetowych zmuszony jestem poszukac czegos tanszego... Oko padlo na ten model:http://www.kotte-zeller.de/DBoys-M4-S-System-Vollmetall-Komplettset-S-AEG-6mm-BB-schwarz.htm?websale8=kotte-zeller-shop&pi=44558&ci=011478

 

Wg opisu ma jakos wzmocnionego gearboxa i w ogole jest och i ach... Wie ktos cos na jego temat?

 

O eM-kach napisano osobny artykul, wiem... O wyborze pierwszej repliki rowniez, wiem... Jeno swiezoscia one nie tchna, a rynek sie zmienia i wypuszcza ciagle modyfikowane serie... Natomiast filmy pogladowe na yt ograniczaja sie do wyciagniecia repliki z opakowania i ewentualnie kilku probnych strzalow... Interesuje mnie przede wszystkim wytrzymalosc mechanizmu spustowego, bo w Niemczech automatem strzelac nie wolno bez pozwolenia na bron... Zakladam wiec z gory intensywna eksploatacje tegoz elementu...

Link to post
Share on other sites

Temat o wyborze M4 aktualny, chociaż brakuje tam info o Specna Arms - co akurat Tobie nie powinno przeszkadzać, ponieważ temat o replikach Specna Arms już jest, a sam zwróciłeś uwagę na Boyi - opisane w podpiętym temacie.

Zacznij czytać i nie wykręcaj się "świeżością" tematów.

O emkach Boyi jest trochę postów, poradzisz sobie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...