Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy są imprezy lub ugrópowania airsoftowe dla młodszych


Recommended Posts

Witam!

 

Chciałbym się spytać czy są jakieś ugrupowania (teamy) lub imprezy airsoftowe dla młotrzych poniewarz chciałbym postrzelać sobie na jakiejś bitwie a mam 14 lat

(jestem tu nowy :icon_lol: )

Za wszystkie odpowiedzi dziękuję :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Zajmij się nauką ortografi i ogólnie szeroko rozumianą edukacją. Jak sam zauważyłeś, możesz mieć problemy ze strzelankami "poniewarz" jesteś "młodrzy" a nikt nie wpuści młodziaka w tym wieku na strzelankę. Rozejrzyj się w swoich okolicach a moze coś znajdziesz. W każdym większym mieście jest jakaś ekipa która przyjeżdża z "tatusiami" ...

Jednakowoż nadal uważam że powinieneś się zająć EDUKACJĄ !

Link to post
Share on other sites

Ależ są specjalne miejsca!

Zintegrowany killing house, dostęp na piętro po drabinach, zjazd ewakuacyjny, poligon piaskowy, mostki linowe, w niektórych nawet są zjazdy na linach!

 

 

Ze względu na to ze możesz nie załapać ironii: nie przynoś replik na place zabaw. Replika na placu zabaw jest be.

 

 

 

a_0047.jpg

Edited by Winiacz
Link to post
Share on other sites

Zajmij się nauką ortografi i ogólnie szeroko rozumianą edukacją. Jak sam zauważyłeś, możesz mieć problemy ze strzelankami "poniewarz" jesteś "młodrzy" a nikt nie wpuści młodziaka w tym wieku na strzelankę. Rozejrzyj się w swoich okolicach a moze coś znajdziesz. W każdym większym mieście jest jakaś ekipa która przyjeżdża z "tatusiami" ...

Jednakowoż nadal uważam że powinieneś się zająć EDUKACJĄ !

sory za ortografie ale mam dysortografie i nic na to nie poradze ale staram się pisać jak najlepiej potrafie

 

DYSORTOGRAFIA- specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania. Dysortografia może być korygowana, jednak całkowite ustąpienie objawów występuje bardzo rzadko.

Edited by suciovip
Link to post
Share on other sites

W moich "pradawnych" czasach dysortografie to może z jedna osoba na całą szkołe miała (i się tym nie chwalono). Nie wiem, może dzisiejsi rodzice mają jakieś ciapowate (żeby nie powiedzieć, że "przyrodzeniowe") geny chociaż stawiałbym raczej na zbyt łagodne podejście (brak pasa w domu?). W każdym razie, mógłbym się założyć, że 90% wszelkich dys- oraz ADHD zniknęłoby po odpowiednim zastosowaniu pasa.

A do autora dwie rady: (1) pojedź na obóz ASG, (2) ucz się pisać, a dysortografią (jeśli serio ją masz) się nie chwal tylko zwalczaj. Ja bym człowieka zasłaniającego się dysortografią nie zatrudnił.

Link to post
Share on other sites

Te wszystkie "dys-" to sobie załatwiają u lekarza, bo chcą mieć łatwiej na egzaminach, maturach etc. W rzeczywistości dla chcącego nic trudnego - a ciężko umieć bez nauki :P

 

Są grupy airsoftowe, które wpuszczą na strzelankę młodszego, oczywiście o ile będzie sprawiał wrażenie ogarniętego :) Wystarczy tylko znaleźć kogoś w okolicy i poprosić ładnie.

Link to post
Share on other sites

Offtopując. Brachu. Znam dziewczynę piszącą przepiękną POLSZCZYZNĄ. Stylistyka pierwszorzędna. Ortografia - po prostu wyśmienita. I wiesz co ? Któryś medyk zdiagnozował u u niej kilka różnych / - dysów. Ale jak Mariska sama o sobie mówi "bycie dysem nie upoważnia mnie do bycia niechlujem i nieukiem". Natomiast znajomy wykładowca jawnie twierdzi : "wszelkie dysy są do wyleczenia metodą konsekwentnego i długotrwałego wpier**olu".

I wiedz że nie czepiam się literówek. Ale spójrz na swoją pisaninę. Brak kropek, przecinków i zdania z małej litery. To już nie jest ta twoja DYSORTOGRAFIA. Stawiam że to niechlujstwo , lenistwo i nieuctwo.

Link to post
Share on other sites

(brak pasa w domu?).

Za wymierzenie kary cielesnej własnemu dziecku możesz dostać kraty, o ograniczeniu praw rodzicielskich nie wspominam, bo to oczywista oczywistość. To wszystko oczywiście w ramach zwalczania patologii w rodzinie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...