Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A po roku kupisz sobie drugą repliką bo pierwsza się popsuła :icon_biggrin:

Oczywiście, bo Tokyo Marui to jedyna słuszna firma, nikt inny nie robi dobrych pistoletów gazowych.

Wszyskie firmy, nawet te droższe nie zbliżają się do jakości i szpanu TM nawet jeżeli są droższe od nich i lepiej wykonane.

SARKAZM!!!

 

KSC/KWA to KSC bez oznaczeń. A KSC to firma która może smiało konkurować z TM (niestety także ceną).Jedyną ich wadą to brak wielkiego rynku części zamienych jak w przypadku standardu Marujkowego.

 

I jedno pytanko?

Masz jakies traumatyczne przeżycia z replikami firm innych niż Tokyo Marui?

Czy jakąś nieodwzajemnioną miłość na punkcie TM?

 

Glocki KSC/KWA są z dużym powodzeniem używane w IPSC AA.

Edited by Kopcik
Link to post
Share on other sites

@Baron pięknie a teraz powiedz mi ile to ma fps i dlaczego rozpada się od samego patrzenia.

 

@Kopcik Śmiało konkurować aż sie uśmiałem a dex rzuca szyderę :D

 

Akurat glocki KSC/KWA to dno a ludzie używają ich bo są tanie a nie dobre, a teraz powiedz mi dlaczego w klasie opne nie ma glocków KSC/KWA?

 

Konkurować bo uwierzę.

 

Tak mam traumatyczne przeżycia z innymi replikami, KJW hi-capa zamek wyłamał prowadnicę i miał straszne luzy, glock KSC rozpadł się po roku, w WE pękł zamek i musiałbym cofnąć się o 10 lat aby przypomnieć sobie wszystkie awarie. A replika TM chodzi mi od lat bez awaryjnie przypadek?

Niestety nie trafiłeś moja mp7 tm odwzajemnia moją miłość i pięknie szepcze pieść zniszczenia w czasie gier asg.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...