Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning repliki L96 mb-08


Recommended Posts

Hej witajcie drodzy moi parafianie ! Z waszym forum mam styczność od dawna lecz nie zakładałem do tej pory żadnych tematów i byłem raczej milczącym użytkownikiem. Ale nieważne przejdźmy do tematu ! Ostatnio po spędzeniu wielu godzin na forum oraz wiele godzin na polu walki strasznie spodobało mi się snajperstwo. Mój kolega z teamu ma takową MB-01 mocno po tuningu i widzę co z tym wyprawia. Dokładnie nie wiem co on tam ma no bo jak on to mówi jest to ,,tajemnica snajpera". W mojej stajni siedzi CM048m więc od razu chcę uniknąć wypowiedzi typu kup elektryka, a co do jego ulepszania to siedzi w niej precka i gumka a gearboxa nie ruszam bo uważam że jego moc jak na szturmówkę jest spora ,a robienie snajperki z cymy i bieganie z lunetą i ponad 0,5m lufą sobie nie wyobrażam choć jest to w airsofcie możliwe.

 

Tak więc zdecydowałem się na kupno body od well mb-08 ( SWD A&K ma kolega i nie przemawiał do mnie a szczególnie rączka przeładowania. Konwersja nie wchodzi w grę). Z mb chcę zrobić porządną snajpę i jestem gotowy na wydatki. Cel: osiągnąć w miare dobre skupienie i zasięg rzędu +- 100m. Wolałem kupić tańsze body bo jak się rozleci to zrobię własne z drewna. A baza jest ok i do wella mam dużo części zamiennych dostępnych na rynku.

Więc tak zacznijmy od tego co mam:

 

-Replikę L96 mb-08

-Stabilizator lufy APS-96

-Komora PDI

-Czerwona gumka Hop-up Madbull Shark (nie wiem czy wsadzić do komory PDI ten dystanser od madbulla czy dać ten od PDI)

-wzmacniany klejem na gorąco spust ( jakby nie wytrzymał to podajcie jakiś zamiennik tak do 400zł

 

Co planuję:

- Lufa prometheus 590mm - i tu mam mały problem na specshopie jest niedostępna, a nie wiem gdzie jeszcze jest drugi porządny sklep z tą częścią ( ewentualnie przyjmę jakiś godny promyka zamiennik), a drugi problem tam piszę że pasuje do PSG-1 i nie wiem czy chodzi o jakieś inne wykonanie i tylko do niego pasuję czy chodzi zwyczajnie o długość lufy. 590mm to dobra długość czy jak zamontuje ją to mi fpsy spadną? A i jeszcze lufa będzie wystawać 9cm od końca lufy zewnętrznej ale mam adapter i tłumik 15cm więc w nim schowam lufę. Co do tego to czy jak lufa się skończy to tłumika będzie jeszcze jakieś 6cm, (15-9=6) nie spowoduje to żadnych zawirowań i niecelności kulki?

 

Na razie to tyle bo jeszcze nie wiem co dorzucić do niej.Moc jaką chcę osiągnąć to 600 fpsów czyli m-170 będzie ok? Nie wiem czy kupić odzielnie prowadnice, głowicę,tłok cylinder oddzielnie czy razem.Nie wiem też które częsci pasują ze sobą ,bo w każdym jest jakaś inna średnica i mam mętlik w głowie.

Proszę o dorzucanie swoich propozycji. Dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Leon owszem czytałem kawałek ale 50 stron nie zachęca ,a tak na marginesie to zadałem wiele pytań których tam nie ma .

... jesteś pewien :icon_question:

Zwykłe lenistwo... wszystko daj na talerzu... :icon_confused:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

^ Wszystko jest a on dalej płacze, że za dużo, że nie znalazł albo, że znalazł i nie rozumie...

 

Jak oni mają z nami rywalizować podczas strzelanek jak nie potrafią nawet nauczyć się myśleć.

(...)

Zwykłe lenistwo... wszystko daj na talerzu... :icon_confused:

Taki leń snajper... Może chociaż nie będzie szturmował bo nie będzie mu się chciało, bieganie... leżenie i wstawanie....

 

Cudem jest, że znalazł czas na napisanie tego tekstu. :bialaflaga:

 

Moją propozycją jest: sprzedaj nerkę, lewe płuco i prawą półkulę, do tego dołóż 2000zł i może będziesz miał 100m zasięgu.

Lub przeczytaj chociaż pierwszą stronę k**** ***** **ć

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...