Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun w którmy można zmienić sprężyne na lepszą.


Recommended Posts

Siemka.

Szukam na róznych forach shotguna do 250zł w którym można wymienić sprężynę,ale nie mogę znaleść. Prawie u wszystkich jest niestandardowa sprężyna i nie da się jej wymienić. Jeśli możecie do podajcie linki albo nazwy do repliki w której bez problemy wymienie sprężynę na lepszą.

PS:Sorka za błedy. I jeżeli był taki temat to sorki ale nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites

Schon, mam do Ciebie pytanie, czytałeś Regulamin :icon_question:

Jeśli "nie zdążyłeś", to poczytaj:

I - NETYKIETA

 

Na forum i na portalu obowiązuje Netykieta.

 

Na forum piszemy poprawną polszczyzną, co oznacza poprawną ortografię, gramatykę, interpunkcję, składnię, używanie polskich liter, itd. Na forum również nie przeklinamy, włącznie ze słowami "ocenzurowanymi" na różne sposoby.

VIII - ZASADY MODERACJI (...)

- Posty napisane w "nowomowie" będą kasowane, nauczmy się szanować innych ludzi poprzez pisanie w rodzimym języku; (...)

 

Ad meritum:

Większość strzelb w podanej przez ciebie granicy cenowej, ma wewnętrzne elementy plastikowe i zmiana sprężyny na mocniejszą pociąga za sobą konieczność wymiany innych elementów, więc jest to raczej operacja nieopłacalna.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Kopie CA870 (np. bodajże strzelba od SY), oczywiście sprężyna do tego modelu. Abstrahując już od pozostałych części oczywiście. Do AGM 003 chyba też da się dopasować coś od AEG, ale nie pamiętam dokładnie - poszukaj w temacie poświęconym tej replice.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...