Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc dla swieżaka.


Recommended Posts

Cześć zwracam się do was o z prośbą o pomoc z doborem repliki i okularów ochronnych. Mój budżet na start to około 1300-1400 zł z tego 1000 zł replika. Za te pieniądze chce kupić buty mundur okulary i oczywiście replikę. Mam nadzieję że ktoś coś pomoże mile widziane linki i opis co musze zrobić z repliką na starcie żebym nie miał problemów.

Edited by Otto93
Link to post
Share on other sites

Nie jestem ekspertem ale zanim kupiłem to poczytałem na forum.

Replika RK-01 lub RK-12

Mundur BW Flecktarn

Okulary, ja wybrałem i polecam maskę z goglami albo siatkę. Okulary chronią oczy, maska całą twarz.

I jak jesteś na początku drogi ASG to nic bym z repliką nie robił na razie tylko się pobawił i zobaczył co i jak.

Link to post
Share on other sites

Czytałem całkiem sporo o replikach ale sam rady sobie nie dam. Jeżeli chodzi o wygląd to m4, AK i SWD ale to już droższy interes. Replik robić sam nie będę raczej wysłał bym ją do serwisu.

Edited by Otto93
Link to post
Share on other sites

Nie z Chin ?

Jestem zdania, że na początek lepszy porządny chinol niż najtańszy markowy AEG.

Bierz jakieś ak od cymy tak jak wcześniej wspomniałem, kup mundur z demobilu, PORZĄDNĄ ochronę oczu (oczy nie odrastają, tylko przypominam) i jeszcze Ci coś zostanie. Poproś w sklepie, żeby gumkę wymienili na zieloną g&g lub systemę.

Gwarantuję, będziesz zadowolony :)

Link to post
Share on other sites

W każdej emce trzeba coś zrobić (oprócz G&G, ale taką emkę nie sposób tuningować, bo trzebaby cały gb wymieniać). Prosto z pudełka nadaje się tylko G&P, ale najprostrza nowa emka kosztuje 1200, więc możesz się nie wyrobić w budżecie (do repliki musisz dokupić baterię i ładowarkę, na co trzeba liczyć min. 100 zł.)

Link to post
Share on other sites

W każdej emce trzeba coś zrobić (oprócz G&G, ale taką emkę nie sposób tuningować, bo trzebaby cały gb wymieniać). Prosto z pudełka nadaje się tylko G&P, ale najprostrza nowa emka kosztuje 1200, więc możesz się nie wyrobić w budżecie (do repliki musisz dokupić baterię i ładowarkę, na co trzeba liczyć min. 100 zł.)

Zgadzam się w 100% z Tobą i dalej twierdzę, że do 1000 zł dobrej emki z ładowarką i baterią nie kupi.

Link to post
Share on other sites

Specna nie jest zła na start, choć na pierwszą osobiście polecam gietkę Aresa. Z rabatem idzie ją wychaczyć za 7 stówek, a masz replikę I klasy, z dobrymi kablami, i przyzwoitymi flakami. Chińskie kałachy są słabo wykonane, mają luzy na każdym elemencie, i są stalowo-znalowe. Od biedy można wziąć, choć z takim budżetem celowałhym jedynie w I klasę.

Link to post
Share on other sites

Otto, nie słuchaj pana z dwudziestopięcio dniowym stażem ( czyt. LeszekPl). Za taką kasę kupisz fajną replikę, należy więc słuchać rad doświadczonych ( Nitro, Mcet). Oni na prawdę znają się na rzeczy. Btw eMki EA to super repliki, wykonanie no po prostu miodzio ;)

Link to post
Share on other sites

To że Leszek był w błędzie to wiedziałem od 1 postu bo jednak trochę poczytałem. (ale dzięki za chęci Leszek) I dzięki za pomoc wszystkim czekam na dalsze propozycje, ponieważ mój wybór się coraz bardziej zawęża.

Link to post
Share on other sites

Jako użytkownik M4 od Kwa taką bym ci polecił do 1k zł ją kupisz ( bez batki + ładowarki) tu zalecane są lipo 7,4 na start i jazda,

bebechy są dobre , przy tuningu pow 400fps zmiana cylinderka i można tłoczek zmienić z głowicą tłoczka i nie ma obaw że coś padnie .

 

Musisz zdecydować czy będziesz chciał tuningować nie patrząc na wygląd ( KWA ) czy nie bawisz się w tuningi i idziesz w wygląd zew (EA) .

Edited by Driver2503
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...