Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.040I,CM.040K,CM.040H [CYMA]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

No i jak po wymianie bebechów sprawuje się CM.040L?

Przymierzam się do zakupu CM.040I i się zastanawiam czy wymieniać od razu jakieś części przez rozpoczęciem użytkowania, czy grać normalnie i poczekać aż coś się rozpadnie.

Zastanawiam się też czy główną przyczyną że u Ciebie części się posypały nie była okrutność baterii, która wymusiła na nich tak ciężką pracę ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam panowie mam problem zakupiłem świeżutką cm.040I karabinek super jedynie mam wielki problem jak zrobić w tej replice zawieszenie wiem ,że można przy kolbie zrobić pasek lecz karabinek waży swoje 3,5kg już nie mówię o dodatkowych akcesoriach i chyba teleskopówka nie wytrzyma tego w boju :icon_razz:

Edited by armirion
Link to post
Share on other sites

Instrukcja

1. kupujesz piwerko

2. kupujesz fajki (jeśli palisz, jeśli nie przejdź do punktu 3)

3. Zdejmujesz kolbę

4. Odkręcasz prowadnice i zdejmujesz ją

5. Bierzesz ucho od zawieszenia i próbujesz zamontować i pewnie nie pasuje. Pilnik w dłoń i piłujesz

6. Jeśli już w miarę pasuję i masz dość piłowania, lekko nabijasz młoteczkiem

7. otwierasz piwerko i zapalasz papierosa na ukojenie nerwów.

 

THEEEEEEEEEEE EEEENDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ucho kupiłem na GF.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

Jak uzyskać taki tłumik płomienia w cm 040i jak na zdjęciu ? jak wyglada lufa po zdjęciu tego smiesznego, orginalnego tlumika ? odrazu jest gwint na poczatku czy kawalek dalej, prosil bym o zdjęcie gdyby ktos mogl, z góry dzięki. Pytam bo zamawiając replikę chcialbym odrazu zamowic tlumik wiec nie mam mozliwosci wczesniej jak sprawdzic :P

 

https://fbcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-0/p526x395/12096076_1627499530855295_7298004553638893412_n.jpg?oh=c45801148ed71fe8af22709121040bdd&oe=56967037&__gda__=1452076303_04f1d62fdb4a006cc60d6b5d813df37e

Link to post
Share on other sites

Witam panowie mam problem zakupiłem świeżutką cm.040I karabinek super jedynie mam wielki problem jak zrobić w tej replice zawieszenie wiem ,że można przy kolbie zrobić pasek lecz karabinek waży swoje 3,5kg już nie mówię o dodatkowych akcesoriach i chyba teleskopówka nie wytrzyma tego w boju :icon_razz:

Ponoć to jest do tylnego zawiasu.

http://www.evike.com/products/28314/

 

 

Instrukcja

1. kupujesz piwerko

2. kupujesz fajki (jeśli palisz, jeśli nie przejdź do punktu 3)

3. Zdejmujesz kolbę

4. Odkręcasz prowadnice i zdejmujesz ją

5. Bierzesz ucho od zawieszenia i próbujesz zamontować i pewnie nie pasuje. Pilnik w dłoń i piłujesz

6. Jeśli już w miarę pasuję i masz dość piłowania, lekko nabijasz młoteczkiem

7. otwierasz piwerko i zapalasz papierosa na ukojenie nerwów.

 

THEEEEEEEEEEE EEEENDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ucho kupiłem na GF.

Czyli uchwycik podpiłowałeś żeby wchodził na "wcisk" na prowadnicę kolby, tak? I nie lata, nie ma luzu, itp?

 

 

Ja do swojej CM040I zakupiłem na gunfire ucho pod prowadnicę kolby wraz z pasem jednopunktowym w komplecie. Pasowało bez żadnych przeróbek.

Możesz zapodać link/fotę jak to wygląda?

 

 

Witam,

Jak uzyskać taki tłumik płomienia w cm 040i jak na zdjęciu ? jak wyglada lufa po zdjęciu tego smiesznego, orginalnego tlumika ? odrazu jest gwint na poczatku czy kawalek dalej, prosil bym o zdjęcie gdyby ktos mogl, z góry dzięki. Pytam bo zamawiając replikę chcialbym odrazu zamowic tlumik wiec nie mam mozliwosci wczesniej jak sprawdzic :icon_razz:

 

https://fbcdn-photos...60d6b5d813df37e

Jak odkręcisz ten rumcajsowy tłumik płomienia to pod nim jest jeszcze taka jakby nakrętka na którą można nakręcić inny tłumik płomienia lub odkręcić imbusika na tej nakrętce i po zdjęciu jej masz normalny gwint 14mm na tłumik dźwięku/płomienia. No zależy z jakim gwintem chcesz użyć tłumik płomienia/dźwięku to zostawiasz lub zdejmujesz tą "nakrętkę".

DSC00228.JPG

 

A wie ktoś czy w CM.040i da się zainstalować stałą kolbę? Rozbebeszał ktoś, próbował, wie jak to zrobić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...