Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie,

W zwiazku z tym, ze nie widzialem na forum info o tym gunie, postanowilem zalozyc ten oto watek. Prawdopodobnie w niedlugim czasie zaopatrze sie w jakiegos gaziaka (nie przypuszczalem, ze kiedys do tego dojdzie...) ale nie chce glocka ani berette, bo ich jak mrowkow...

 

To sa wiadomosci, jakie wyszperalem w necie na temat bohatera watku:

 

- Plotka, ze WE zostala utworzona przez KJ Works, celowo aby mylila sie z WA i nie kojarzyla sie z KJW...gadalem z ludzmi z Arnies Airsoft i oni to dementuja.

 

- Sama replika jest idealna kopia Marujowskiej Hi capy, jednak prawie w calosci wykonano ja z Metalu :lol: . Na machinegunie wersje TM i WE kosztuja tyle samo, mozna uzywac podobno tych samych czesci do upgradeu a magazynki TM pasuja do wersji WE

 

Czy ktos w naszym swiatku moze zaopatrzyl sie w te klamke i moze podzielic sie swoimi spostrzezeniami?

 

Dzieki,

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesli chodzi o cene, to te 15 dolarow moze wynikac z tego, ze TM to Japonczyk z renoma, natomiast WE to chyba jednak firma nowa i z Tajwanu, ale czy to sie drastycznie na jakosc przeklada, to nie wiem.

 

Panowie z mg mowia, ze na pierwszy rzut oka pistolet wyglada na staranniej wykonanego od odpowiednika z TM.

Link to post
Share on other sites

a co mają powiedzieć??że jest do niczego?? heheheh

tzn. generalnie to też zwróciłem uwagę na tego guna i mi się podoba, jednak wrodzona podejrzliwość zmusza mnie do szukania haczyka- full metal i tak niska cena - patrząc na fullmetalopodobne produkty KJ Works, a miałem berettę, więc doświadczyłem organoleptycznie, jest się czego obawiać

Link to post
Share on other sites

Złożyłem zamówienie na Hi-Cape z WA. Powinna dojsc za 2 dni. Do tego sprowadze pierscien 25mm na latarke i zobacze jak sie sprawuje zestaw taktyczny: Latarka Walthera + Hi Capa.

 

Szczerze powiem to kupil bym te klamke za sam wyglad i chłód metalowego zamka oraz za cudowne dzwieki jakie wydaje (click! clack! czy jakos tak). Mam juz Berrete KJW Full Metal, na plastik sie nie przestawie.

 

W sumie w tej recenzji podanej przez ktoregos z przedmowcow sa fajne forki (chyba fotki, lol - mod), ale jak chcecie to porobie jak dostane.

 

I'll keep you informed - czyli - będe was trzymać poinformowanymi, lol 8O

Link to post
Share on other sites

Jesli kolega mial na mysli Hi cape WE a nie WA, to recenzje zobaczymy najwczesniej w sierpniu, bo jesli zamowil klamke w machinegunie to trzeba wziac pod uwage przerwe urlopowa.

Na stronie glownej jest taki brzydki komunikat o przerwie urlopowej do 1 sierpnia...

 

Ja z kolei sie zastanawiam, czy sprzet wart swojej ceny....Powinno to kosztowac tyle ile glocki KWA na mg (okolo 320 zl czyli 100 $) natomiast > 500 za to... Sam juz nie wiem...

 

Zaczynam sie zastanawiac nad kilogramem metalowej beretty HFC albo Glockiem KWA z dodatkowym magazynkiem w tej samej cenie... :cry:

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście WE i na Machinegunie. Poczekam do sierpnia (fakt faktem ze nie zauwazylem tej notki na machinegunie, goddamn a sie napaliłem) to w sumie niedaleko, teraz i tak wyjezdzam. Ciekawe czy bede mogl te recke razem z fotkami dac do zbrojowni na wmasg.pl 8O Wg mnie klamka jest warta swojej ceny, ten bezpiecznik na rękojeści jest piękny (aczkolwiek nie 'działa').

Link to post
Share on other sites

Zdrajca, won z topicu. Załóż sobie nowy :arrow: :D

 

EDIT: A czy WE nie równa sie HFC? WE jakos ladniej brzmi, kojarzy sie z Western Arms... WE jak West Coast Customs 8O A Berreta jest zbyt popularna, Hi-Capa to bron dla *konesera* o dobrym smaku. Bereta to komera i tyle 8) Joke, sam mam M9 full metal :D

Link to post
Share on other sites

Ja już strzelałem z Hi-capa :D

 

Powiem tam cięzki, bardzo ładny z wyglądu :) dotego Blow Back mocno kopie porównywalnie z Glockiem 18c KSC

 

Podoba mi się też bezpiecznik, pierwszy raz się z takim spotkałem w replice ASG, odbezpiecza się go łapiąc dokładnie poprostu za rękojeść.

 

A wogóle strzelałem z niego dzięki Vacławowi z Old Death Sqad, ponieważ on właśnie zakupił tego gnata :)

Link to post
Share on other sites

Dobra ale z tym bezpiecznikiem to jak jest. On rzeczywiście *zabezpiecza* przed wystrzałem czy jest tylko picem na wode (ładnie wygląda i sie rusza). Na jakiejśtam stronie pisali że nie spełnia swojej funkcji.

 

Fakt faktem że ten bezpiecznik jest piękny. Kupie tego gnata dla samego bezpiecznika.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj na strzelaniu miałem okazję "obmacać" :lol: Hi-capę Vacka.

Wrażenie jakie pozostawiła ta klamka jest niesamowite, już samo przeładowywanie na sucho sprawiło bardzo miłe doznania ;) (metal uderzający o metal... mniam :D ). Blow back jest bardzo bardzo mocny... pod tym względem Sigma na CO2 wymięka ;)

Pozatym osiągi takie jak u innych gaziaków z BB.

Syfonu nie stwierdzono 8)

Link to post
Share on other sites

Widzę, że już mnie wyprzedzili :)

 

Potwierdzam również to co mówi OLO

 

Ktoś wspominał, że wyczytał że blokada umieszczona na rękojeści nie działa, to nieprawda :) Blokada działa i brać kupować bo mi sie ten gnat też bardzo podoba :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...