Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który karabinek sprężynowy


Recommended Posts

W takim razie powiedz zleceniodawcom, że są głupi. Bo to, co chcą kupić jest kiepskie do airsoftu oraz nienadaje się do powieszenia na ścianie (jest brzydkie). Lepiej już kupić MP40 czy jakiegoś Scorpiona z Allegro bo takie badziewka kosztują jakieś 20-40zł, a nie ponad stówę.

No, ale jeśli musi być z tych trzech to wziąłbym tego pierwszego. Raz, że ma atrapę kolimatora (a to jak +10 do lansu w podstawówce/gimnazjum (zgaduję, że prezent ma być na 1. komunie albo bierzmowanie)), a dwa, że jest z lepszego (pewniejszego) sklepu.

Edytuj: Cyma 306 też chyba ma jakąś atrape kolimatora, ale sklep ma średnią opinie.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Panie Kozaqu, może i pompek AGMu nie ma, ale to nie zmienia faktu, że powyższe eMki są nieopłacalne.

Edytuj: Skoro ma strzelać do tarczy (butelki) to lepiej kupcie mu wiatrówkę i niech z ojcem, dziadkiem, starszym bratem (znaczy się pod nadzorem) chodził z niej strzelać. Większa frajda będzie.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Myślałem nad wiatrówką ale mam trochę strach bo to zawsze śrut a tu ma plastikowe kulki. Widziałem emkę ze specna arms ale raczej jest trochę za mały żeby mu takie sprzęty kupować a wiem czy za dwa tygodnie mu się nie znudzi i jej nie rzuci w kąt. Wolał bym spróbować mu najpierw coś tańszego kupić ale koniecznie musi być emka naoglądali się filmów i nic nie poradzisz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...