Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie kupuj kluczy na allegro, na forum battlefield.pl jest spora notka, i parę tematów na ten temat. Zdecydowanie nie polecam. Warto kupić normalnie, w sklepie. Gra jest warta każdej złotówki z tych 120.

 

@Markus tylko pół? Z kumplami do 6 nad ranem grywaliśmy, najlepiej na tym wychodziliśmy jak była zmiana czasu :D.

 

Btw, mi na PC wszystko łącznie z battlelogiem śmiga jak ta lala, sam jestem zadziwiony. Komp ma prawie 2 lata i kupiłem go za jakieś 2000 zł a gra śmiga bez najmniejszej ścinki na max rozdziałce. Ustawienia auto-jak bangla to nie chciało mi się z tyn babrać.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy też tak jest na PC czy xklocku, ale na PS3 jest to mega denerwujące- pociski wystrzelone ze snajpery "znikają" gdzieś tak na 900tnym metrze, nie mam zielonego pojecia jak ludziom udało się zdobyć headshota na 1,3km... :X

 

PS. na ps3 battlelog działa wyśmienicie:)

Link to post
Share on other sites

Beta nie chodziła, więc pewnie i normalna nie chodzi.

 

@Harasim, mógłbyś podać parametry tego kompa?

 

Ja mam Dwurdzeniówkę 2.0 GHz, Kręci do 2.5. Kartę 512 MB, RAMu 3GB, pamięci na dysku wystarczy, windows to 7, i Beta mi się cięła na medium :(

Edited by PiotrqŚ
Link to post
Share on other sites

Panowie i panie może jakiś klan WMASG.pl zrobimy. nie mam z kim strzelać, a singiel mi jakieś dziwne problemy stwarza. (nie mogę szczura zabić w rurze na 3 planszy i faceta przy kablu który mam przeciąć.)

Przydał by się ktoś z kimś można było by pograć

Link to post
Share on other sites

Then we found this interesting tweet by DICE developer Johan Andersson:

 

Frostbite 2 is primarily developed for DX11. XP & DX9 is _not_ supported, 64-bit OS is recommended. Lots of time to upgrade if you havent!

 

 

 

Wiec albo robia cos nowego i ida do przodu albo zostaja w miejscu i de facto sie cofaja

Link to post
Share on other sites

To nie kwestia cofania się. To kwestia dostosowania się do użytkowników. W pracy, gdzie głównie gram zamiast robić repliki (:F), mam XP ponieważ programy księgowe nie chodzą na innym systemie. Ergo nie pogram sobie w BF3, bo nie mam jak i nawet ochoty stawiać innego systemu niż XP.

Link to post
Share on other sites

Całe szczęście uporałem się w piątek z PunkBusterem i długi weekend spędziłem owocnie :) Gra się bardzo przyjemnie jak nie ma lagów. Co dziwne przeglądarka serwerów tylko czasami pokazuje mi pinga, a większość serwerów jest zahaślonych. Sterowanie samolotami i helikopterami jest koszmarne. Miny robią świetną robotę, szczególnie gdy się jest w obronie ale claymory jakoś nie chcą dla mnie zapunktować. Na razie nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy różnymi broniami ale za to niektóre dodatki mocno wpływają, szczególnie termowizja jest przydatna. W kampanię chwilę pograłem ale na razie szkoda mi czasu bo lewel sam się nie nabije :) Jakby ktoś szukał ludzi do coopa czy multi na PC to mó nick na Originie to TrapezPL.

W razie problemów z lewelowaniem, to oto szybki sposób :)

Link to post
Share on other sites

Co to za przyjemność z grania? Naprawiać przewrócony czołg, nie wiem jak inni ale jak kupiłem i gram w bfa po to by się dobrze bawić grając a nie stojąc z palnikiem....

Poziomy same lecą, już 37 mam, sporo mvp i 3 klasy na maksa odblokowane +8 medali jakoś wpadło. Dobijają jedynie nie ogary i to totalne w drużynie. Tyle geniuszy to ja od czasów coda nie widziałem. Na rush "atakujemy" 90% strzelców wyborowych i potem pretensje że przegrana. ]

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja mam przyjemność jak uda mi się obrzucić C4 na czołg i go wybuchnąć z przeciwnikami w środku :)

A taką ciekawostkę ostatnio przyuważyłem. W statach broni w profilu, tam na dole są na początku wyszarzone dodatki i na nich pisze "you need to be a DICE employee" :) No ciekawe, pracownicy DICE mają dodatki do broni, których inni nie mogą odblokować. Jakieś lunety z dużym przybliżeniem czy ciężkie lufy.

Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości chciał bym się dowiedzieć na jakich konfiguracjach poszedł by mi ten BF3.

 

E8400 2x3,0GHz

Radeon 4870 512mb

2,0 GB Ramu DDRII

 

Zastanawiam się czy warto kupić grę bo jeżeli mam grać na jakiś najniższych ustawieniach to chyba podziękuje.

Link to post
Share on other sites

Ja mam przyjemność jak uda mi się obrzucić C4 na czołg i go wybuchnąć z przeciwnikami w środku :)

Też to uwielbiam :happy: Najlepsze jest to, że 3 C4 na tyle czołgu zawsze go zniszczy, a załoga nie ma nawet czasu na ewakuacje, jak w przypadku RPG/SMAW.

Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości chciał bym się dowiedzieć na jakich konfiguracjach poszedł by mi ten BF3.

 

E8400 2x3,0GHz

Radeon 4870 512mb

2,0 GB Ramu DDRII

 

Zastanawiam się czy warto kupić grę bo jeżeli mam grać na jakiś najniższych ustawieniach to chyba podziękuje.

 

Jak na najniższych Ci pójdzie to będziesz miał grafikę jak na konsoli ;).

Nie wiem czy Ci pójdzie, od tego są specjalne strony, i wymogi podane są przez producenta. Tak trudno coś samemu sprawdzić?

Zresztą na tej konfiguracji na więcej niż niskie detale bym nie liczył.

 

 

Co do c4... też to uwielbiam :D "Dżihad stajl".

Jeszcze śmigłowcem szturmowym gnębienie wroga jest mega, ogarnięty strzelec (mechanik) i teamspeak robią swoje.

Link to post
Share on other sites
E8400 2x3,0GHz

Radeon 4870 512mb

2,0 GB Ramu DDRII

 

Ja mam core 2 quad 2x2,4 ghz, geforce 9600gt 512mb i 4gb ddr2, i przy maksymalnie rozdzialce na mój monitor 1440/900 i średnich ustawieniach mam kolo 60fps i to na win vista. Wystarczy tylko nie zasyfiać komputera badziewiem która na starcie, zżera połowę "zasobów" :-) a komp w grudniu będzie miał 4 lata :-)

 

słyszałem tylko, że BF3 nie bardzo lubi się z Radeonami :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...