Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

Mi tam się gra bardzo podoba, świetne głosy w kampanii (a do tego dochodzi fakt, że ma się okazję pograć na PS3, z kinem domowym obsługującym standard 7.1), a fabułą się nigdy jakoś nie interesowałem.

Multi też podchodzi, jedyne co mnie gryzie, to latanie na początku... Odrzutowcem ciężko jest dobić do np. rakiet samonaprowadzających, to samo z helikopterem. W dodatku wystarczy się wznieść i przelecieć jakieś... Dwieście metrów, aby być namierzanym przez kilka laserów ._.

Ciężko jest też ze śmigłowcami zwiadowczymi uzbrojonymi początkowo w same kaemy - samemu trudno jest zgrać sterowanie pojazdem, celowanie i strzelanie, wystrzeliwanie flar/omijanie ścieżek pocisków z KM czy omijanie tych wszystkich przeszkód. Do tego denerwuje fakt, co już wspomnieli koledzy wcześniej, że gracze wolą posiedzieć i kampić, zamiast rozstawić SOFLAMa - raz tylko mi się trafił jeden na ziemi, i to rozstawiony przez kolegę (wtedy dobiłem do flar i połowy paska do rakiet naprowadzających w heli szturmowym :P ).

 

Co do broni i dodatków nie mam jakoś zastrzeżeń, dobrze mi się gra i na podstawowym M4A1 (czy AKS u rosjan) jak i na późniejszym G36c. Tylko denerwuje pierwsza snajperka, bo trzeba oddać kilka strzałów (lub jeden w głowę), aby ktoś padł :/ Do tego denerwuje fakt , że praktycznie połowa wrogiej drużyny to kamperzy - ustawić się w tunelu i czekać na wroga. Rozumiem, posiedzieć chwilę, ostrzeliwać się, kryć, ale żeby przez pół meczu/do zestrzelenia leżeć w jednym kąciku?

 

Natomiast bardzo satysfakcjonujące są mapy - duża przestrzeń, w miarę przyzwoite odległości między punktami (podbój..).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam natomiast jeden bardzo denerwujący problem pomijając oczywiście całą tą trollnie, respy itp. , a mianowicie znikają mi postacie np. idę sobie i przede mną pojawia się nagle wróg, wygląda to tak: idę i ktoś strzela jest normalnie ogień itp. ale postać pojawia się dopiero po chwili, tak samo znika moja postać i muszę spojrzeć w dół żebym się znów pojawić, nie wiem czy ktoś spotkał się z podobnym problemem.

Link to post
Share on other sites

Ja mam dokładnie na odwrót: czasem (z reguły przy dużej ilości strzałów, np. jak spamuje z m249) wysiada mi dzwięk, tak że nie słyszę wystrzałów, ani własnych kroków. Na szczęście utrzymuje się to góra kilkanaście sekund, ale potrafi wnerwić i zdezorientować.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Musiałem posprawdzać, że jak jest Limited Edition, to jest to napisane w ikonce gry na originie. Kupiłem więc BtK osobno. Zmyliła mnie ulotka z BtK w pudełku gry i głupi myślałem, że to co kupiłem, będzie to miało. Jeszcze tylko miałem zagwozdkę czemu nie mogę w to grać zaraz po zakupie i okazało się, że muszę zrestartować origina, żeby załapało.

Link to post
Share on other sites

Ej, ja mam właśnie też preorder z empiku i jakoś BtK nie miałem jednak. Sprawdziłem dokładnie i na dodatkowym kodzie jest tylko pakiet uzbrojenia. Owszem, jest ulotka, ale nie jest na niej napisane, że to będzie za free. Być może Aiven miałeś preordera na Limited Edition, bo ja mam metalowe pudełko, pakiet uzbrojenia ale nie jest to LE. No chyba, że czegoś mi tam nie załapało i dlatego musiałem kupić osobno :)

A ogóle w tym originie to jeden wielki burdel. Miałem na tym koncie betę BF3 dzięki temu, że kupiłem MoH'a. No ale w originie wcale tego MoH nie widać. Mam też Crysis 2 i także jakoś nie mogę tego dodać do origina. Co ciekawe zmiana adresu email uniemożliwia mi zalogowanie do MoH. Na Steam jakoś nie ma takich problemów.

Link to post
Share on other sites

Cóż mogę ci powiedzieć po za tym, że ta gra powinna wyjść dopiero za rok:)? Każdy dotychczasowy patch powoduje, że ludziom przestaje działać gra/Oriogin do wyboru. Naprawią jedno rzecz i przy okazji skopią inną. DICE ma chyba poważny problem ze swoim sposobem tworzenia i testowania programów.

Mam plastikowe opakowanie w wersji LE

Link to post
Share on other sites

Mam plastikowe opakowanie w wersji LE

Zatem nikogo w błąd nie wprowadzam. Bo kod na B2K miał być dołączany właśnie do edycji limitowanej którą posiadasz. Z tego co mi wiadomo zakup preordera będącego metalowym pudełkiem w salonie empiku/saturnie/MM dawał tylko bonus w postaci kodu na dodatkowe uzbrojenie i zakup normalnej edycji gry po jej premierze w cenie pomniejszonej o wartość preordera. I ja dokładnie z takiej formy preordera skorzystałem i tak jak Trapez miałem tylko ulotkę reklamową na B2K i kod na uzbrojenie.

Link to post
Share on other sites

Cóż mogę ci powiedzieć po za tym, że ta gra powinna wyjść dopiero za rok:)? Każdy dotychczasowy patch powoduje, że ludziom przestaje działać gra/Oriogin do wyboru. Naprawią jedno rzecz i przy okazji skopią inną. DICE ma chyba poważny problem ze swoim sposobem tworzenia i testowania programów.

 

B2K jest genialny i poza wpadką przy starcie (Origin powiedział dobranoc) - gra się teraz super, świetne mapy + zwiększone możliwości destrukcji to jest to na co czekałem.

Link to post
Share on other sites

A tak z innej beczki. Macie problem ze sterowaniem samolotami i helikopterami. Ja mam straszny. Ostatnio wyszło mi na to, że jednak myszka jest bez sensu bo trzeba nią cały czas kręcić i brakuje precyzji. Tak sobie myślę, czy ktoś spróbował może zbindować pada do sterowania sprzętem latającym? Wieczorem postaram się to sprawdzić :)

Link to post
Share on other sites

W takim wypadku apecik zwracam honor:).

Cappuccio, a możesz strzelać przez drzwi? W pewnym momencie było to niemożliwe. O takich wpadkach właśnie piszę. Błąd origina trwał tylko chwilę, ale błąd wywalania gry po 10 sekundach lub czarny ekran przy zmianie mapy trwał przez 2 tygodnie.

 

Po za tym gra jest OK :).

 

Odnośnie B2k: Jakie wrażenia odnośnie nowych map? Jakoś pierwsza gra na SatK nie ruszyła mnie za nadto, za to Wake ... tak to jest to :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...