Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jakiś czas temu Brenner z Dzikusów organizował spotkania strzelankowe dla młodzieży.

Oprócz tego wiem, że Rade dość prężnie działa w tej materii.

Niemniej - obie te inicjatywy były raczej imprezami organizowanymi przez dorosłych dla młodszych zapaleńców.

 

Jeśli chodzi o grupę airsoftową, w której będą TYLKO osoby poniżej 16 roku życia, to trzeba wziąć pod uwagę, że zarówno uczestnictwo w imprezach otwartych, jak i weekendowych strzelaniach ankietowych będzie problematyczne. Nie dlatego, że ktoś jest złośliwy lub negatywnie nastawiony do "młodocianych" - to po prostu kwestia odpowiedzialności prawnej, w przypadku (odpukać) nieszczęśliwego wypadku.

 

Niemniej, jeśli zbierze się Was co najmniej kilka osób, to nie widzę problemu w zorganizowaniu swego rodzaju spotkania wprowadzającego w tematykę. Najlepiej w obecności rodziców bądź opiekunów osób zainteresowanych. Warto wpoić młodzieży pewne podstawowe zasady bezpieczeństwa i szeroko pojętej kultury w czasie zabawy.

Link to post
Share on other sites
Witam czy na terenie Poznania znajdę jakąś grupę asg junior?

 

Prawdopodobnie tak, ale nie na tym forum. Musiałbyś poszukać na facebookach i innych takich, gdzie teraz się młodzi zbierają. To forum dla dinozaurów.;]

 

Mam nadzieje, że tzw. samodzielny asg team junior nie rozpowrzechni się za bardzo, ponieważ jak wszyscy wiemy asg >18lat i koniec kropka.

 

Zależy. Jak nie bardzo odpowiadają mi młodociani na "dorosłych" imprezach, tak nie mam nic przeciwko temu, żeby strzelali się we własnym gronie. Same plusy z tego tytułu - pobiegają trochę, zamiast siedzieć przed kompem, będą musieli pójść do roboty, żeby zarobić na sprzęt, a dorosłym przestaną zarzucać dyskryminację nieletnich. I niech się strzelają na zdrowie, bo jak widzę mojego 15-letniego kuzyna, któremu rośnie garb od grania na kompie, to nie mogę uwierzyć, że tak teraz wygląda całe pokolenie.

 

Tak, znam argumentację, że "zdarza się, że nieletni są bardziej odpowiedzialni niż niektórzy dorośli". Kluczowe tutaj są stwierdzenia "zdarza się" i "czasami".

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...