Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rk-02 czy cm. 028u


Recommended Posts

Hej, mam takie małe skromne pytanko... Dopiero zaczynam zabawe z ASG i slysze duzo dobrych opnini i o erce i o cymie ale cyma kosztuje 430 zlociszy a ereczka 530 zlotych i chciałem sie zapytac czy ta stowa to taka duza roznica? Czy ta stowa wynagrodzi mi to jakoscia? aha jezeloi ktos znałby jakies dobre karabiny w tym przeziale cenowym ( 400-600) to prose o odp (moze np. jaqkies emki). Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

EMek tanio nie kupisz, jeżeli już to bierz Specna Arms (ich najtańszy model chyba to SA-B01 za 630 zł około) ale to też trochę loteria. RK się różni od Cymy tym, że nie jest z plastiku i jeżeli możesz wybierać to tak, warto dodać 100 złociszy więcej, sam mam i nie żałuję. Ewentualnie możesz dołożyć trochę i kupić na promocji RK-08 full steel od Krakmanów.

Link to post
Share on other sites

Mati, rozpoczynały na nim przygodę z ASG całe pokolenia, replika do tej pory jest kupowana i używana nawet przez doświadczonych ASG-ejów, więc nie "opluwaj" jej tak atorytatywnie... :icon_wink:

Fakt, że BOYI jest solidniejszy zewnętrznie, ale jeśli chodzi o "bebeszki" to już zdania są podzielone.

Nazwanie CM.028 "złomem" jest lekkim nadużyciem... :icon_confused:

 

SirHawk, zgadzam się z Tobą. Dla tego, gdybym miał niski budżet to nie brałbym CM.028 a MP5PDW [Galaxy]. Osiągi i jakość porównywalne, cena lepsza.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

W Cymce nie zaszkodzi zmienić gumkę HU (ja mam sylikonowego, przezroczystego Guardera i sobie chwalę) - jeśli przy zakupie repliki napiszesz dla sklepu by to zrobili to zrobią za darmo (będziesz musiał zapłacić za gumkę, ale nie za montaż). Dodatkowo teflon-fix (tego sklep pewnie nie zrobi), usztywnienie body i lufy wewnętrznej. Nic więcej w środku się nie opłaca robić. Zawieszenie - do Kałasza ponoć najlepsze jest te od Kałasza.

Akumulatorów Ci nie polecimy konkretnych bo zależy to od tego jaką replikę wybierzesz.

Link to post
Share on other sites

przydało by się wymienić na Lipola 7,4 niestety w bojcach jest straszna loteria jeśli chodzi o baterie , zamówiłem z kolegą z tego samego sklepu 2 te same repliki w mojej bateria działa prawidłowo u kolegi już nie (może to tylko wyjątkowy przypadek ale z tego co szłyszę to baterie stockowe lubią się psuć jeżeli w ogóle będą działać)

Link to post
Share on other sites

rk boya

Napisał Kolega, który w innym temacie napisał:

Nie mam doswiadczenia z replikami i nie wiem co wybrac

Kolego, jak się nie znasz to nie doradzaj. W tym akurat przypadku dobrze doradziłeś, ale na przyszłość wstrzymaj się bo jak powtórzysz po kimś, kto zna się tak jak Ty to zielony wdepnie w guano.

Link to post
Share on other sites

Ja lecę na Rc'e 01 W boyi'a po sporych zmianach i powiem że się ładnie sprawuje. Problem z suczkom jest taki , że trudno o części do pimpu zewnętrznego. Swoją drogą jestem wyczynowcem , bo latam z 3 listkowym lipolem w erce i to bez części pinów xD.

Polecam trochę dopakować bebechy , a stock gumka HopSiup to czysta loteria.

Wracając do batki - 8.4V dwu listkowa najlepiej.

Swoją drogą

Czy kolor kulasów "Dżi-nd-Dżi" ma jakiś wpływ na jakość? Wiem że to pytanie jest trochę głupie , ale pewności nie mam a nurtuje mnie już od dawien dawna.

Link to post
Share on other sites
(...)Czy kolor kulasów "Dżi-nd-Dżi" ma jakiś wpływ na jakość? Wiem że to pytanie jest trochę głupie , ale pewności nie mam a nurtuje mnie już od dawien dawna.

Moim zdaniem nie ma, ale osobiście używam wyłącznie białych, bo mogę na nich obserwować trajektorię lotu.

Nota bene, to nie temat o kulkach... :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...