Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

desert dpm + czarne oporządzenie


Recommended Posts

Jak Ci Off napisał: chcesz, to bierz. Miej tylko świadomość, że w lesie taki zestaw nie maskuje.

 

Dla mnie osobiście ważniejsze jest, żeby sprzęt był wygodny i nie zdradzał pozycji, niż żeby "fajnie wyglądał". Ale każdemu to, co lubi.

 

I tyle.

Link to post
Share on other sites

W CQB to zasadniczo bez różnicy, chyba, że masz dużo terenów zurbanizowanych w swojej okolicy i chcesz się maskować konkretnie w takich miejscach. O dobry kamuflaż miejski wcale nie jest łatwo, a zestaw desert + czarny szpej będzie w tych waryunkach działał równie słabo, jak zestaw typowo leśny.

 

Oczywiście wyłączając kawałki roślinności na terenie zurbanizowanym.

Link to post
Share on other sites

a, Klasyczny dpm z czarnym szpejem ?

 

Mi bardziej chodzi o to, żeby reszta pasowała do maski s10 ... Na SASy mnie nie stać ;;_;;

 

A czemu Avon S10 ma do czegoś nie pasować? Ja (i nie tylko ja) zaledwie mówię Ci, że czarna kamizelka i inne czarne elmenty szpeju pogarszają właściwosci maskujace Twojego zestawu. Im są większe, tym gorzej.

 

Dlaczego w masce S10 chcesz biegać? Czyzbyś strzelał się przede wszystkim na hardcorowych milsimach CQB, gdzie latają granaty z CS i kapsacyiną...? Wtedy to ma sens.

Na zwykłej niedzielnej łupance - sensu absolutnie żadnego. Tylko genialny sposób, zeby się poddusić.

 

Urban camo... ale które? Poszukaj na Redzone / Frontowcu rosyjskiego kamuflażu Gorod, zdaje się że z rzeczy "z półki" to będize najłatwiej dostępne.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Że dany element uprania / buty jest wyposażony w membranę paroprzepuszczalną. Teoretycznie Gore-Tex firmy Gore, ale mnóstwo podróbek reklamuje się w ten sposób, a membrany dają inne, zwykle o dużo gorszych parametrach.

 

:hahaha: Płuca? :hahaha: Wyćwiczysz? :hahaha: W masce? :hahaha:

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...