Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór repliki do 1000zł


Recommended Posts

Czyli najwyraźniej już jej nie mają na stanie ponieważ mnie też się wyświetla taki komunikat i nie mogę jej znaleźć na Taiwanie. Proszę mi wybaczyć za błąd ale nie miałem pojęcia że tak szybko "zniknie" :icon_confused:

 

W takim razie mam do Was pytanie - jaką Wy byście polecili replikę do 1000 zł?

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o upodobania to w szczególności nie lubię G36 (miałem okazję z takowej strzelać i jak dla mnie jest nie poręczna), jeśli chodzi o resztę (AK, MP5, M4/M16, Masady itd) to nie mam zastrzeżeń ;-)

Aktualnie jestem w ekipie która nie ma żadnych zastrzeżeń, ani jeśli chodzi o replikę ani jeśli chodzi o mundurowanie.

 

1000 zł na samą replikę będzie bo mam jeszcze odłożone na całą resztę ;-)

A co do linku to faktycznie chodzi o tę replikę lecz miała wymienione jedyne baterię i kolbę a dołożony został kolimator, chwyt taktyczny oraz dwójnóg.

Link to post
Share on other sites

CM.048 ogółem ładnie wygląda choć stała kolba może być problemem w bliższych starciach (takie mam przeczucie).

CM.041 SD6 wydaje się być całkiem dobra.

CM.032A spodobała mi się najbardziej ale cena wydaje się być dość niska.

Link to post
Share on other sites

CM.048 ogółem ładnie wygląda choć stała kolba może być problemem w bliższych starciach (takie mam przeczucie).

CM.032A spodobała mi się najbardziej ale cena wydaje się być dość niska.

Chcesz kupić CM 028 w wersji bez kolby (dobra na bliższe dystanse). Cena to jedyne 800zł - nie jest "dość niska" więc replika MUSI być pierwsza klasa. Co Ty na to?

Ps. nie mogłem się powstrzymać, sorry.

Link to post
Share on other sites

Jestem tego zdania że liczy się solidność i wykonanie repliki a nie patrzę aż tak bardzo na moc, no chyba że mam do czynienia z syndromem "dalej rzucisz niż strzelisz" no to lepiej sobie odpuścić, a po za tym lepsze 350fps markowe niż 400fps chińskie które z czasem zmaleć może.

 

Za Cymę 028 podziękuję :D

Z ceną chodziło mi o to iż słyszałem że replika tania to taka replika w której musiało być coś zmienione na gorsze by tyle kosztowało (możliwe że źle słyszałem) a po za tym 570zł w porównaniu do przykładowo 2000 "tysiąców" to jednak różnica, ale wiem że są wyjątki więc jeśli owa CM.032A jest takim wyjątkiem i dobrze się sprawuję to zwracam honor.

P.S. MarekMac no problem. Po prostu nie znam się a że słyszałem wiele opinii to sam już nie wiem co jest prawdą a co kłamstwem. ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...