Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5K G.5K [Galaxy] VS JG - MP5A4 JG070MG


Recommended Posts

Witam, chce zacząć z ASG, jako swoja pierwsza replike chce wybrac pistolet maszynowy MP5, mam tutaj jedną od JG i od Galaxy, raczej sie na tym nie znam tak wiec chcialbym posluchac waszych rad, jezeli taki temat już był to go nie znalazłem, tak więc przepraszam i pozdrawiam! :)

 

http://azteko.pl/mp5k-g5k-galaxy-p-5983.html

http://azteko.pl/jg-mp5a4-jg070mg-p-2098.html

Link to post
Share on other sites

Bierz galaxy, przynajmniej zostanie na przyszłość jako boczniak, w innym przypadku łatwo sprzedasz. Plastikowa pełnowymiarowa mp5 Ci w takim przypadku kiedyś zbrzydnie, jako zapas się nie sprawdzi, bo za duża, a ciężko sprzedać tą szkaradę ;)

Link to post
Share on other sites

Bierz galaxy, przynajmniej zostanie na przyszłość jako boczniak, w innym przypadku łatwo sprzedasz. Plastikowa pełnowymiarowa mp5 Ci w takim przypadku kiedyś zbrzydnie, jako zapas się nie sprawdzi, bo za duża, a ciężko sprzedać tą szkaradę :icon_wink:

 

Jako boczniak to będzie można kupić jakiegoś glocka na gg. Narazie nie patrze na tą broń jako na sprzedaż, chce mieć dobrą broń podstawową, bede ją tuningował, jezeli chodzi o tego galaxy to nie ma kolby i cała broń jest krótsza w dodatku ma mniejszą ilość fps. Co moglbys powiedziec na ten temat? + Dodam że nie szykuje sie na kupno jakiejs podstawowej broni typu m4 czy jakiegoś kałacha, ta replika ma być główna :icon_smile:

Edited by thehmth
Link to post
Share on other sites

Strzela to tak samo.

Czyli jak ta od JG jest dłuższa to nie bedzie miala lepszej celnosci? Jak ta JG ma średnio 45 fpsow wiecej to nie bedzie miala wiekszego dystansu? + ta od JG ma kolbe ktorej nie musialbym dokupić. Jednoznacznie którą wybrać?

Link to post
Share on other sites

Szczerze to bym ominął to JG i Galaxy i brał Cymę. Na pewno na tym lepiej wyjdziesz. Z tego co podałeś to Galaxy, zawsze można wziąć wersję MP5 PDW z kolbą. I uwierz mi, te kilka cm gównianej lufy w JG nic nie dają.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Szczerze to bym ominął to JG i Galaxy i brał Cymę. Na pewno na tym lepiej wyjdziesz. Z tego co podałeś to Galaxy, zawsze można wziąć wersję MP5 PDW z kolbą. I uwierz mi, te kilka cm gównianej lufy w JG nic nie dają.

 

Z tego co widzę to ta od Cymy ma prawie o 100 mniej fps'ów. Wiem że ten pistolet maszynowy, nawet ten co ma 360 fpsow jest przeznaczony glownie do budynkow, lecz bede narazie używał jej w terenie wiec to moze miec duże znaczenie.

Link to post
Share on other sites

To już lepiej to JG lub Galaxy :maniak_strach: Zapomniałem wspomnieć, że cymowe .23 i .27 to padlina. Wszystko masz rozpisane, co wybierzesz to Twoja sprawa. Ja proponuję dozbierać do Cymki, tej lepszej. Naprawdę warto, sam miałem zmarnować kasę na JG, dołożyłem i teraz jestem cholernie zadowolony z podjętej decyzji :icon_cool:

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

To już lepiej to JG lub Galaxy :maniak_strach: Zapomniałem wspomnieć, że cymowe .23 i .27 to padlina. Wszystko masz rozpisane, co wybierzesz to Twoja sprawa. Ja proponuję dozbierać do Cymki, tej lepszej. Naprawdę warto, sam miałem zmarnować kasę na JG, dołożyłem i teraz jestem cholernie zadowolony z podjętej decyzji :icon_cool:

 

Zmarnować kase w jakim względzie? Jeżeli chodzi o pękania, uszkodzenia itd to o to sie nie martwie poniewaz dbam o rzeczy. Jeżeli chodzi o pieniądze to na to nie narzekam, mógłbym śmiało kupić jakąś emke za tysiąc złoty tylko po co jeżeli zaczynam i nie wiem czy mi sie to spodoba. Chce wybrać pomiędzy tą od JG a galaxy ponieważ wydaje mi się że to są najlepsze repliki w tym przedziale cenowym i stosunek ceny do jakosci takze wydaje sie byc ok. Jezeli chodzi o GB v2 a v3 i roznia sie tylko wytrzymaloscia na pekania itd to na to takze nie patrze. Z tego co widzialem ta galaxy nie ma nawet tlumika ogni tak wiec montaz jakiego kolwiek tlumika jest niemozliwa, chyba ze wymieni sie cala lufe zewnetrzna co raczej nie bedzie placalne.

Link to post
Share on other sites

Bo ta Cyma jest do CQB. Jak już to z tych "twoich" JG (do lasu). Galaxiak jest dobry i bardzo szanowany stosunek/cena (tu sie może Powała wypowiedzieć ;) ). JG (jak dla mnie) stanowi większą bazę pod rozbudowę całości. Wybór należy do ciebie.

Pozdrawiam

Olek

Link to post
Share on other sites

Bo ta Cyma jest do CQB. Jak już to z tych "twoich" JG (do lasu). Galaxiak jest dobry i bardzo szanowany stosunek/cena (tu sie może Powała wypowiedzieć :icon_wink: ). JG (jak dla mnie) stanowi większą bazę pod rozbudowę całości. Wybór należy do ciebie.

Pozdrawiam

Olek

 

Dziękuje za wszystkie wypowiedzi wszystkich, chyba zdecyduje sie na tą od JG ze względu takiego że będą ją używał w lesie. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze! :)

Link to post
Share on other sites

To ja wspomnę tylko, że JG po tuningu dopiero dorównuje fabrycznej cymce. Fabryczną cymkę można znowu tuningować. Ja tak zrobiłem. Teraz, heh mam bajkę. Donośność ponad 70m, pełna skuteczność na 55m-60m. Nie mam pojęcia dlaczego Cyma ma być pod CQB skoro jest jeszcze mocniejsza od JG?

Link to post
Share on other sites

Niby tak, ale w rzeczywistości jest po prostu kiepsko zrobiona. Tu nie było założenia repliki do budynku, tu było założenie "jak najtaniej, byle się kupy trzymało :D". Z resztą tanie cymki są w systemie TM jak JG, brzydkie, masa chamskich śrub na wierzchu, o rozkładaniu jak palnej można zapomnieć i ta wystająca z frontu wajcha od hopa, blech...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...