Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CYMA 032A vs CYMA 057(SVD) vs Jing Gong SL8


Recommended Posts

Witam planuje kupić replikę asg która miałaby mi służyć jako parasnajperka/karabin wyborowy. Zastanawiam sie nad poniższymi replikami

 

http://www.taniemilitaria.pl/sl8-jg2238-p-895.html#.U7xBndkazCQ

 

http://www.taniemilitaria.pl/karabin-snajperski-svd-dragunov-cm057-p-359.html#.U7xBYtkazCQ

 

http://m-gunfire.iai-shop.com/product-pol-1152190028-Replika-karabinu-CM032A.html

 

Różnice w cenie wynikają z tego ze i tak wiem ze bede musiał te repliki stuningowac. Chodzi mi o to żeby ktoś wytłumaczył mi co bardziej sie opłaca kupić: M14 od Cymy do którego bede musiał dołożyć drugie tyle (luneta, gearbox hop-up itp. żeby miała to ~430fps czy LS8 w którym mam już lunetę dwojnog itp czy zainwestować klasę wyżej (jak mi sie przynajmniej wydaje) i kupić SVD od Cymy. Czytałem tutaj jego recenzje ale nie ma recenzji wszystkich trzech replik. Niech ktoś mądry wypowie sie na ten temat i doradzi mi co bardziej sie opłaca żebym nie musiał potem repliki na ASG na Allegro i wzdychał do innej broni. Ewentualnie niech ktoś doradzi mi inne repliki ale nie oscylujące do maxymalnej granicy ~800pln. Z góry dzieki

 

Przepraszam za pare błędów logicznych. Ale z telefonu pisałem i nie widziałem całego tekstu. Liczę na domyslnosc ;)

Link to post
Share on other sites

Parasnajperka i 430fpsów? Wg mnie trochę mało, ale nie wiem jak to w twoim środowisku wygląda.

W pierwszej kolejności nie myśl o lunetach itd tylko o samym tuningu. Co do lunety od SL'ki - przybliżenie było chyba 2krotne więc to mimo wszystko żadna luneta, poza tym średnica też mała i niewielki obszar można objąć wzrokiem. Za to do jej gearboxa (v3) jest multum części do tuningu.

Reszty nie używałem więc nie mam zbytnio porównania ale z tego co czytałem to i z SWD i z M14 dało by sie wyciągnąć te 450-500fps

Link to post
Share on other sites

450-500fps

 

Albo i więcej :icon_biggrin: Ja mam 550 ~~ Tyle że pamiętaj że zawsze tuning tego to jakieś 500-600 zł licząc śliągając samemu(tłok, sprężyna, kable, mosfet, bateria, lufa precyzyjna prometheus, jakaś gumka), luneta kolejne tyle. Chyba że chcesz psuć tą replike zwykłą lunetą tesco :icon_smile:

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

W sumie faktycznie docelowo chciałbym mieć te ponad 500fps. Wiec która replikę wybrać? Oczywiście wiem ze tuning to przynajmniej 500zł ale nie mam ich w tym momencie wiec o ile jeszcze jakoś to 700zl uzbieram to już np 1300 na pewno nie dam od razu

Edited by Michellino
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...