Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boonie hat/bush hat


Recommended Posts

Witam uprzejmie. Wprawdzie nie zajmuję się ASG, ale szukam kapelusza boonie hat/bush hat. Oczywiście znalazłem multum ofert, sęk w tym, że poszukuję kapelusza z małym rondem. Najlepiej w kamuflażu pustynnym. Chodzi mi o coś takiego, jak mieli żołnierze w filmie "Ocalony" ("Lone Survivor") bądź taki, jaki nosił Kapitan John Price w serii gier "Call of Duty: Modern Warfare". Prosiłbym o linki do ofert w sklepie bądź nazwy konkretnych modeli, oczywiście w rozsądnych cenach. Z góry dziękuję.

call-duty-ghosts.jpgPrice_MW3_model.png

Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Jeśli chodzi o linki Yahaloma - ten pierwszy kapelusz odpada, z przesyłką wyjdzie mi prawie 100 zł. Ten drugi ma chyba jednak trochę za szerokie rondo. Ten z trzeciego też nie ma czasem za szerokiego? Podobnie jak ten wz. 93? Co do tego kapelusza od Helikonu, czy to mowa o tym: http://www.military-outdoor.co.uk/product/helikon-soldier-95-boonie-hat-multicam/? Można go dostać na Allegro. Nie wiem tylko, czy te rondo nie będzie się tak dziwnie układać w dół, jak w kalepuszach wędkarskich, czy jednak zachowa ten militarny styl.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi, choć w tych wszystkich sklepach wszystkie kapelusze mają takie same ronda. Trochę to dziwne, bo istnieją przecież te z mniejszymi rondami. Być może znalazłbym, gdybym znał odpowiednią nazwę modelu. A możecie mi powiedzieć, jaki to model kapelusza widniejący na zdjęciach? Może wiecie?

tumblr_mz5zfn4rlg1qa0o1no1_500.jpgTaylor-Kitsch-Lone-Survivor.jpgLone-Survivor-Taylor-Kitsch.jpg

Link to post
Share on other sites

O, właśnie, czegoś takiego szukam! Niestety żadnych polskich wyników, nie potrafię znaleźć takich kapeluszy w polskich sklepach. Wobec tego waham się nad tym Helikonem: http://www.military-outdoor.co.uk/product/helikon-soldier-95-boonie-hat-multicam/?. Boję się tylko, że rondo nie będzie stało sztywno i prosto, tylko będzie takie opadnięte jak w kapeluszach wędkarskich.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...