Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprzęt dla zielonego


Recommended Posts

A co z pojemnikiem na kulki ? W domu to do jakiegoś kartonu lub w tym opakowaniu zostawię lecz poza domem też czasami trzeba naładować (np. podczas gry). To gdzie ja mam te kulki trzymać (mało jakieś 100-400) ? Bo jak luźno do kieszeni wrzucę to pogubię je...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przecież w szybkoładowarce możesz przechowywać zapas kulek. Kup sobie 3-4 sztuki będziesz miał zapas 300-400 kulek poza magazynkiem. Taką "strzykawką" Hi-capa ładuje się zupełnie wygodnie, a przyda Ci się gdy "dojrzejesz" do kupienia Midów lub Lowów.

Jeśli nie chcesz wydawać na "strzykawkę", to torebki strunowe są tanim i dobrym rozwiązaniem.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Zapomniałem napisać, zwróć uwagę na sztywność butelki, bo niektóre są z cieniutkiego plastiku i gniotą nię od patrzenia na nie. Fajne są butelki od oryginalnej Coli i Pepsi oraz innych napojów tych producentów. Kiedyś miałem lansiarską oczojebnie zieloną butlę po Mountain Dew, w której trzymałem swoje drogocenne pestki PJ ...::SWAG::...

Tylko butelkę po słodzonym napoju trzeba cholernie dobrze wymyć, nawet kilka razy, bo inaczej się będą kulki kleić.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Ja mam kupić sobie jakieś gotowe torebki ? Phy... :icon_biggrin:

 

No tak, gigantyczna inwestycja 0,05 PLN za sztukę... :icon_cry:

 

Kupie materiał jakiegoś moro i sam sobie zrobię :icon_biggrin:

 

Wyjdzie Ci drożej niż torebka strunówek ale to nie moje pieniądze... :icon_confused:

 

A z szybkoładowarką poczekam...

 

Twoja sprawa, Twoja wola... Jestem pewien, że szybko zmienisz zdanie. :icon_mrgreen:

 

Jeśli chodzi o przechowywanie i transportowanie ze sobą kulek w butelce, mam ambiwalentne odczucia. Po częściowym opróżnieniu butelki, kulki grzechoczą w niej głośniej niż w Hi-0capie i to przy każdym ruchu, nawet najmniejszym, a co dopiero w biegu. :maniak_zle:

Takiego efektu nie ma przy zastosowaniu "dilerek" (są miękkie) i "strzykawki" - jej zawartość (100 kulek) jednorazowo wchodzi do każdego Hi-capa, a pusta nie grzechocze. Poza tym bardzo łatwo, nawet kilka "strzykawek" transportować w ładownicach na magazynki pistoletowe, a "dilerki" w dowolnej kieszeni munduru. To są zalety tych rozwiązań. :maniak_OK:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

A co z jakością tego g36 ? Jeśli jest z plastiku to wytrzymałość pewnie słaba...

 

Rączki na urlopie, czy Ci odpadły :icon_question:

A może kupić go za Ciebie :icon_question:

 

Po prostu jak szukałem to wszędzie pisali że za luźne są... wwięc nie wiem czy to wina mojego szukania czy tych magazynów.

Link to post
Share on other sites

G36 "ostry" też jest cały z kompozytu, co prawda to inny kompozyt ale i amunicja też inna...

Kupiony przeze mnie w 2009 roku G36K [JG] , do tej pory strzela już w trzecich rękach.

 

Jeśli chodzi o MP5, to replika pistoletu maszynowego używanego na całym świecie, bardzo uniwersalna, tylko żeby umieścić na niej kolimator, latarkę itp "ozdoby choinkowe" trzeba dokupić montaż albo choćby szynę.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Nie ma Panów w ASG :icon_exclaim: :icon_evil:

Najlepiej idź do sklepu modelarskiego, podaj im parametry które Ci napisałem, to sprzedadzą Ci odpowiednią.

W sklepach ASG te baterie są droższe, ale jeśli sobie życzysz to mogę Ci dać linki do baterii i ładowarki, których ja używam do MP5J i MP5SD6:

http://gunfire.pl/product-pol-1152200491-Akumulator-LiPo-7-4V-1800mAh-25C.html

http://gunfire.pl/pr...zasilaczem.html

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...