Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początek do 700 zł, Umarex


Recommended Posts

Witam, jestem zielony w ASG, ale zamierzam po matki boskiej pieniężnej zacząć przygodę. Po konsultacjach z kolegami mój wybór zatrzymał się na:

http://www.militaria.pl/umarex/karabinek_szturmowy_beretta_arx160_sportsline_%282_5870x%29_g_p27372.xml

lub

http://www.militaria.pl/umarex/karabin_aeg_iwi_tavor_21_sl_%282_5956x%29_kl_p22607.xml

Zastanawiam się czy firma ta jest godna polecenia (czytałem gdzieś tam, że tylko rebrandują i są względnie ok)? Opcjonalnie może któs poleci coś innego do 700 zł, interesują mnie karabiny/nki szturmowe, kałachy odpadają.

Link to post
Share on other sites

Kupa i kupa.

 

Dołóż 200zł i kup emmm'ę od EA.

Autor wyraźnie określił swój budżet <=700.- zł, więc Rolnik przedstawił Mu swoje propozycje. Wciskasz człowiekowi repliki za 900.- zł, jakby 2 setki rosły na trawniku... :icon_confused:

Równie dobrze mógłbym polecić Mu G36 (wykluczył tylko "kałachy"), to też TYLKO 300 setki więcej... :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Tego Tavora odpuść. Beretta wydaje się być OK,ale to jest replika mega niszowa i na dodatek stosunkowo nowa, nikt ich na dobrą sprawę jeszcze porządnie nie zmolestował, ale jest o niej temat na forum, polecam wyszukać i przejrzeć. Alternatywy? Obawiam się że jeśli ma być na stanagi (magazynki do m4) to tylko specna w tym budżecie. Repliki są przehypowane na maksa (uwielbiam bzdurki pokroju "spasowanie jak w G&P" :D), ale za ten pieniądz nic lepszego, emkowego nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Jak już tak wszyscy polecacie nowym tą specnę to podkreślcie, że prosto z pudełka ta replika nie nadaje się do normalnego strzelania. Trzeba ją na starcie rozebrać i wyczyścić ze smaru, wyrzucić gumkę hu tak daleko żeby nie wróciła i wstawić jakąkolwiek inną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...