Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rolnik4

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 1. Chodzi o to że ten pin od ładowarki wchodzi tylko do połowy, do przejściówki (która łączy ładowarkę i baterię).
 2. Czy da się coś z tym zrobić czy trzeba odsyłać ? http://i61.tinypic.com/donnf9.jpg
 3. Problem z kulkami rozwiązany, ale pojawił się inny mianowicie podczas strzału kolba się odkręca (kolba wsuwana na prowadnicy).
 4. Witam Mam 2 problemy z sr-ką: -po kilku strzałach kulki się blokują i trzeba je wypychać wyciorem -chwyt przedni ris chwieje się lekko na lewo i na prawo Dodam, że lufa została wymieniona na guardera a gumka na systeme. Czy ten problem może dotyczyć dyszy ?
 5. Jak będziesz o to dbał to szybko się nie zepsuje. Jedynie co może się stać to coś może się odpruć, ale wtedy weźmiesz igłę z nitką i przyszyjesz.
 6. http://gunfire.pl/product-pol-1152202790-Kamizelka-taktyczna-Chest-Rig-Strike-ATC.html Może i od GFC ale trochę posłuży.
 7. rolnik4

  4Airsoft.pl

  Dobra cena, szybka wysyłka (do mnie doszła w 1 dzień), czego chcieć więcej. Polecam!
 8. Całkiem spoko, strzelałem kilku wersji Dana Wessona i 4 najlepsza. Jak chcesz możesz go potem używać do zwykłych strzelanek z łuskami low power.
 9. A może być tak powiedział do czego ?
 10. rolnik4

  Kulki

  Człowieku jeśli będziesz używał tych samych kulek kilka razy to ci się lufa porysuje, a nawet cała replika może się zepsuć.
 11. Emki od specny: http://gunfire.pl/product-pol-1152200033-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B04.html http://gunfire.pl/product-pol-1152203989-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B01-Half-Tan.html Chyba najlepszy wybór do 700 zł.
×
×
 • Create New...