Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, szukam czegoś w rodzaju Madbull RAS Fix, najlepiej w wersji dla biedaków.

 

Nie musi to być oryginalny produkt Madbulla, wystarczy dowolna szyna łącząca komorę zamkową z łożem.

 

Polecicie coś? Ktoś miał podobne doświadczenia?

Link to post
Share on other sites

SA-A01 specna arms. Nie kolebie się, bo luzów jako takich nie ma. Po prostu się odkręca. Po szczegóły zapraszam do mojego ostatniego postu w temacie o Specnach.

 

A eotech odpada, bo używam już ACOG-a wysuniętego na maksa do tyłu :)

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Też kiedyś miałem taki problem, więc szukałem innych, tańszych niż madbull fix rozwiązań.

To może QD, bo skoro masz "kontinjius rail", to chwyci całość. Tylko cena trochę duża, jak za taki mały kawałek znalu. Widziałem też rozwiązania, gdzie ludzie stabilizowali sobie zwykłymi okładzinami na ris.

Link to post
Share on other sites

A moze troche kleju do gwintow/lakieru do paznokci i izolki? Ja ostatnio tak ustabilizowalem delta ring i ta srube trzymaja zwykla szyne ris bo juz sie gwint w znalu wyrobil. Przy elementach gdzie dziala duza sila mozesz uzyc troszke cyjanoakrylu (kropelki) tylko nie za duzo :)

Link to post
Share on other sites

Niski ris (półcalówka) z systemem QD od firmy LaRue Tactical, lub jej kopia.

Chyba to - http://www.laruetact...-upgrade-lt-271

LaRue to taki Magpul dla hipsterów

 

A ja w drugą stronę - odradzę ze względu na montaż QD. Trzymanie szyny za pomocą dwóch "łopatek" z jednej i dopiero listwy z drugiej strony nie da takiej jakości łączenia risów jak dwu-listwowy montaż np. ten lub ten

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...