Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Która replika?


Recommended Posts

Emki DG sobie podaruj bo są badziewne.

Reszta na bardzo podobnym niezbyt wysokim, acz przyzwoitym jak na tą cenę poziomie.

G36 JG osobiście bym nie wziął, bo widziałem dużo głupich awarii/usterek w tych replikach.

Najlepsze z tego co podałeś chyba g5-tki od galaxy.

Ja mając wydania ~400zł jeśli koniecznie miałbym wziąć nówkę ze sklepu, wziąłbym po prostu kałacha cymy 0.28. Nie wszyscy te kałachy lubią, ale według mnie od wielu lat niezmiennie to najlepszy wybór w tej cenie.

Jeśli możesz dozbierać troszkę więcej, to jesli chcesz emkę pomyśl o SA. Jesli chcesz mp5, pomyśl o cymie. A gdyby przekonały Cię kałachy, pomyśl o stalowej serii boyia.

Link to post
Share on other sites

Cymę 0.28 miałem wiele razy w rękach a nawet z niej strzelałem i całkowicie nie przypadła mi do gustu.Najbardziej byłem skłonny ku Mp5 od Galaxy ale w wersji PDW.Problem jest taki że Gunfire promocję ma do poniedziałku a właśnie model PDW się im skończył.Mieszkam niedaleko Taiwanguna ale tam to Mp5 kosztuje ok 350zł a na Gunfire 270zł.

Link to post
Share on other sites

Trik z promocją polega na tym, że jak giwera będzie dostępna, to cena pójdzie pewnie w górę. Poza tym, skoro Taiwanguna masz pod ręką, bierz stamtądm, zawsze masz serwis i gwarancje na miejscu w razie co.

Zresztą taką decyzję powinieneś podjąć sam - do tego nie trzeba airsoftowej wiedzy i doświadczenia.

Link to post
Share on other sites

Ja na twoim miejscu pozbierał by na coś powyżej 600 zł ale jak mamy się zmieści w taki budżecie to mój znajomy kupił sobie cyme 207 ( m4a1 z ris ), i jest z niej zadowlony. Tylko kilka dni temu mówił mi że będzie wymieniał gumke ( żeby mieć więcej fps-ów ) i body na metalowy.

Link to post
Share on other sites

Ja na twoim miejscu pozbierał by na coś powyżej 600 zł ale jak mamy się zmieści w taki budżecie to mój znajomy kupił sobie cyme 207 ( m4a1 z ris ), i jest z niej zadowlony. Tylko kilka dni temu mówił mi że będzie wymieniał gumke ( żeby mieć więcej fps-ów ) i body na metalowy.

Większej głopoty nie słyszałem, jak się nie znasz to nie polecaj. Ten M4 to gówno i na dobrą sprawę jest nic nie warte, pewnie nie długo się rozleci...

Tak jak poprzednicy bierz Rk-05, naprawdę dobra replika. Jeszcze dzisiaj w gunfire jest w promocji (100 zł taniej)

Link to post
Share on other sites

Spokojnie uważam iż replika jest niczego sobie ;)

Ale jesteś nowy i to pewnie jest jedyna replika jaką "trzymałeś" w łapach.... Poczekajmy 6 miesięcy, jak body będzie miało pourywane uszy i całe będzie się kruszyć, ciekawe czy wtedy będzie niczego sobie :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...